מטפלים זוגיים

מטפלים זוגיים

לרוב נדמה לנו כי זוג מאוהב עד כלות, זה דבר מושלם. זוגיות אוהבת ומחבקת, חברות, הבנה, הכל ביחד נראה כמו חלום. אולם לא תמיד זה עובד כך. לעיתים בכדי שהזוגיות אכן תהיה טובה, מספקת ומכבדת, במיוחד לאחר חתונה, הבאת ילדים והתמודדות עם החיים האמתיים, עלולות לצוץ בעיות, וזה טבעי לחלוטין. לכן, כה הרבה זוגות בוחרים לפנות אל מטפלים זוגיים.

מהו תפקידם של מטפלים זוגיים?

המטרה העיקרית של מטפלים זוגיים היא לסייע לכם לגשר בין פערים שנוצרים עם השנים, שחיקה של הזוגיות, בהחלט הדברים לא נפתרים לבד, יש לתחזק ולטפל בזוגיות, או כפי שלא מעט זוגות שחיים שנים רבות ביחד, מתארים זאת כעבודה. פשוט לעבוד על הקשר.

כיצד לתחזק זוגיות?

זוהי למעשה שאלת מיליון הדולר. מי שילמד כיצד מתחזקים זוגיות, לא יקלע לפינות בהן הוא איננו מעוניין להימצא. הרבה זוגות מאמינים שהם יכולים לטפל במצב לבד, לתת לזמן לעשות את שלו, אך זהו, שלא. בכדי להגדיר מאין נובעות בעיות בזוגיות, מומלץ לפנות אל מטפלים זוגיים אשר בין היתר הם גם מגשרים, בעלי ניסיון רב בתחום, הם אלה שיסייעו לכם להבין אחד את השני טוב יותר, להבין מאין צצות הבעיות והמריבות, וכיצד ניתן למנוע אותן.

כיצד מטפלים זוגיים מסייעים לזוגות?

בכדי לסייע לזוגות לקיים זוגיות טובה יותר, בראש ובראשונה יש לאתר ולהגדיר את הבעיה. אותה בעיה, נובעת מעוד כמה בעיות, כאילו הדבר משול לשרשרת עם חוליות. מטפל זוגי יסייע לכם להגדיר את הבעיה בקול רם, מבלי לחשוש, וכך בדיוק ניתן להתחיל את הטיפול. אלה הן סוגיות שבני הזוג מתקשים לדבר עליהן, באמצעות ייעוץ זוגי יגלו מודעות אליהן וכך בדיוק ניתן להעניק להם טיפול ולהתחיל לפתור בעיות, באמצעות שליטה על השפה הזוגית.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איזי יע״ל – עוברים את הבחינה בקלות
ערכת ההכנה האינטרנטית של איזי יע״ל הופכת את ההכנה לבחינה להרבה יותר פשוטה ותעזור לכם להתקבל למוסד...
קרא עוד »
אוק 02, 2021
ילדים בהורות משותפת – איך זה עובד?
הורות משותפת היא דרך חדשה להורות שצוברת פופולריות בשנים האחרונות. זוהי מערכת שבה ההורים חולקים...
קרא עוד »
נוב 14, 2022
יתרונותיהם של צ'קים ממותגים
צ'קים ממותגים יכולים להיות בעלי תועלת רבה עבור כל סוגי העסקים והחברות וזאת אם רוצים לשלם לספקים או...
קרא עוד »
אפר 27, 2021