קבלני חשמל

חשמלאי בתל אביב

אם אתם עומדים לפני בנייה של בית או שיפוץ חשוב שתקראו את המאמר הבא על קבלני חשמל. קבלני חשמל הם בעצם בעלי המקצוע שתפקידם לתכנן ולבצע את תשתיות החשמל בבית חדש או בתוספת בנייה לבית בצורה הטובה ביותר הן מבחינה בטיחותית והן בהתאמה לדרישות הלקוח ובצורה האסתטית ביותר. ישנם כמה דברים שחשוב לדעת כאשר אתם שוכרים קבלני חשמל לצורך עבודות אצלכם בבית בהם ניגע במאמר.

עבודות חשמל – רק אצל חשמלאי מוסמך

שירותי חשמל ועבודות שלא נעשות כפי שצריך יכולות להיות מסכנות חיים עבור מי שגר בבית. ולכן חשוב מאוד לוודא מול קבלן החשמל שיש לו את ההסמכה הנדרשת ברמה המתאימה לביצוע עבודות החשמל הרלוונטית, במידת הצורך אפשר לבקש ממנו את תעודת החשמלאי ולבצע חיפוש בגוגל על הדברים המותרים לביצוע ברמה המופיעה בתעודה. בתעודת החשמלאי תוכלו לראות גם את תאריך קבלת התעודה ובכך לדעת את מספר השנים בהם קבלן החשמל עובד בתחום ובכך ללמוד על הניסיון והמקצועיות שלו.

הזמינו את אדר אלקטריק >>>

מה חשוב לוודא כאשר אתם שוכרים קבלן חשמל?

כאשר אתם עוד בשלב השיחה הטלפונית עם קבלן החשמל בקשו ממנו לראות מקומות בהם הוא ביצע עבודות חשמל גדולות בכדי שתוכלו להתרשם בעצמכם על איכות העבודה שלו. בנוסף, חשוב לוודא אם הקבלן בעצמו מבצע את העבודה או שהוא שולח את הפועלים שלו. במקרה שהוא שולח פועלים חשוב לבדוק שהוא נמצא בזמן העבודה בכדי שיהיה מי שיפקח שהעבודה נעשית בצורה הטובה והבטיחותית ביותר. בנוסף, חשוב מאוד לעשות חוזה ברור ומדויק שיכלול את כל הפרטים והעלויות, כולל צורת התשלום, לוחות הזמנים ועוד. חשוב מאוד לשים לב גם על תקופת האחריות אותה מעניק החשמלאי לעבודה, אל תפלו ברשת של חשמלאי שמציע הנחה תמורת ויתור על חשבונית.

 

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מיכלי PE

מיכלי PE

מיכלי PE נמצאים בשימוש רב בתעשיות מגוונות, בישראל ובעולם. מדובר במכלים עמידים מאוד, שניתן לייצר ולספק בכל מיני מידות, גם בנפחים עצומים ביותר. PE הינו

קרא עוד »