סתימה באסלה גורמים ודרכי טיפול

סתימה באסלה

השירותים, הם כנראה החלק הלא מוערך בבית שלכם. ישנן סיבות רבות מדוע שירותים יכולים להיסתם בהזדמנויות רבות, עם הצורך לזהות את הנושאים העיקריים שגורמים לחסימות. אז מהי הדרך הטובה ביותר לוודא שהבעיות הוסרו?

סתימה באסלה גורמים ודרכי טיפול 

נראה שהשירותים שלנו בבית הוא המקום שממנו אנחנו הכי חוששים שיעשה לנו בעיות. אין ספק שסתימה באסלה, יכולה להפוך את החיים שלנו ללא ממש נעימים וכדאי להתמודד עם זה כמו גדולים.

הדרך הטוב ביותר והמומלצת ביותר לעשות זאת, היא באמצעות קריאה לאינסטלטור מקצועי עבור פתיחת סתימה באסלה, איש מקצוע שיבין טוב את הבעיה שיש לנו באסלה ויידע לתפעל אותה ולהציע לנו דרכי טיפול נכונים.

קו הניקוז שלכם סתום 

במקרים מסוימים, גיל קו הניקוז יכול לעבוד נגדו, וקו הניקוז עלול להיסתם גם כאשר שוטפים פסולת רגילה ומוצרי נייר. שיער, נייר וחפצים זרים הם האשמים העיקריים לכך שקווי הניקוז המזדקנים ומתקשים איתם.

פעולה מומלצת: התקשר לאינסטלטור (המלצה > אינסטלטור ברמת גן יצאת צדיקכדי לנקות את קווי הניקוז שלכם. אם הבעיה נמשכת, יתכן שתצטרכו לבצע תיקון או החלפה של קווי הביוב הישנים שלכם.

אין מספיק מים במיכל 

אם אין לכם מספיק מים במיכל האסלה, יש להפעיל לחץ על כל פסולת שעוברת את דרכה מהאסלה. אם מיכל האסלה אינו מתמלא לחלוטין בשטיפה של האסלה, לא יהיה מספיק לחץ כדי לפנות את האסלה.

פעולה מומלצת: בדקו זאת כדי לוודא ששסתום האספקה ​​נמצא במצב פתוח, ואז בדקו אם יש נזילות באספקת המים. אם אין בעיה עם אחד מהם, נסו להחליף את שסתום המילוי. כך או כך, אנחנו ממליצים לכם להתייעץ רק עם מומחה אינסטלציה. התנהלות זו תעזור לכם בתיקון בעיות האסלה.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מיכלי PE

מיכלי PE

מיכלי PE נמצאים בשימוש רב בתעשיות מגוונות, בישראל ובעולם. מדובר במכלים עמידים מאוד, שניתן לייצר ולספק בכל מיני מידות, גם בנפחים עצומים ביותר. PE הינו

קרא עוד »