איך מחטאים את המשרד מקורונה?

חיטוי המשרד מקורונה

לאור הרצון ליצור סביבה נקייה מנגיפים, המדבירים מבצעים כמה פעולות רוחביות בכל משרד. זאת לאור העובדה שנמצאים בו בכל עת הרבה מאד אנשים ולכן עלול להיווצר מצב שאחד מהם הוא מדבק וכל אחד עלול להידבק מאחרים.

ביצוע חיטוי נגד קורונה בפועל

המטרה היא להקיף את הרבדים במשרד ולכן חיטוי המשרד נגד קורונה מתבצע בדרכי פעולה שונות:

  • חיטוי משטחים כמו שולחנות וכיסאות, מיקומים שאי אפשר לרסס כמו לדוגמה תמונות עדינות על הקיר, מבצעים ניקיון ידני באמצעות חומר החיטוי.
  • מרססים את כל הקירות הפנימיים של המבנה, משקופים, דלתות, חלונות, מעליות. זאת לאור העובדה שאנשים רבים נוגעים בכל אחד בציוד זה וגם נגיעה עלולה ליצור הידבקויות לא רצויות.
  • הנגיף נמצא באוויר ולכן מרססים את האוויר לאורכו ולרוחבו של המשרד ובנוסף לכך גם מרססים אוויר חוזר כמו זה הנמצא בתעלות של מיזוג האוויר.

בדרך זו חולשים על כל הסביבה הקרובה והשימוש בחומר זה בכל מקום יוצר הגנה מיטבית עבור כל אחד מהאורחים ומהעובדים כדי שלא תהיה הדבקה של אחד מהם.

החשיבות של חיטוי המשרד מקורונה

לאור התקופה הקצרה בה קיימת הקורונה בעולם, קשה להסיק מסקנות חד משמעיות כיוון שלא בוצעו מספיק מחקרים בנושא זה. עם זאת אין ספק שהשמירה על ההיגיינה וההקפדה על כללי הניקיון הם נושאים אקוטיים בכל מקום. המשך ההקפדה על כך ובנוסף לכך ביצוע של חיטוי המשרד מקורונה מעניקים מעטפת מעולה. כך ההנהלה שומרים על העובדים ועושה כל שניתן כדי למנוע הדבקה ומצבים שיש עובדים חולים ונכנסים לבידוד.

לאור חשיבותו של נושא זה, אפשר לראות שבמשרדים רבים הרימו את הכפפה והם מבצעים את החיטוי האפקטיבי אחת לתקופה.

לעוד מידע, בקרו באתר https://clearona.co.il/

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך