פסנתר ימאהה

כל מי שראה בחייו פסנתרים יוקרתיים שמחירם מגיע לעשרות אלפי שקלים, יידע לומר גם את הפירמה או את המותג שלהם. ימאהה היא מהחברות שמייצרות את הפסנתרים האיכותיים ביותר בעולם. בכלל זה התכנסנו כאן היום.

פסנתר ימאהה

יש כל כך הרבה פסנתרים בשוק שלא תמיד אנחנו מבינים איזה בדיוק יתאים לדרישות שלנו. צרות של עשירים קוראים לזה במקומות רבים. בכל מה שקשור לחברות ולאיכותיות צליל, נראה שימאהה היא מהמוצלחות ביותר שיש.

לא פעם אנחנו מחפשים לקנות את החפץ או המוצר היקר ביותר אבל לפעמים חשוב לבחון גם את נושא הפירמה והיצרן של המוצר. יצרנים טובים ובעלי שם ומוניטין כמו פסנתר ימאהה למשל, עושים עבודה נפלאה בייצור פסנתרים.

פסנתרים דיגיטליים

שלא כמו מקלדות, לפסנתרים דיגיטליים יש 88 תווים. זה אומר שהם למעשה הדבר הקרוב ביותר לפסנתר כנף אמיתי או פסנתר אקוסטי. לפסנתרנים יש הסתייגויות מפסנתרים דיגיטליים, ולמרות שיש הבדל בולט, ההבדל נהיה קשה יותר ויותר לזיהוי. 

היצרנים משתמשים בטכנולוגיה העדכנית ומשלבים דגימות צליל מובחרות ומודלים כדי לטשטש את הקו בין הצליל והתחושה של הפסנתר הדיגיטלי והפסנתר האקוסטי. ישנם דגמים רבים של פסנתרים דיגיטליים מהם תוכלו לבחור את המתאים לכם.

דוגמאות לדגמים איכותיים של פסנתרים:

 

  • Yamaha P-45
  • Yamaha DGX-660
  • Yamaha DGX-670
  • Yamaha YDP-164

 

פסנתרים אקוסטיים זקופים

פסנתרים אקוסטיים זקופים המורכבים ממיתרים, פטישים ולוח עץ, שנותנים צליל טבעי ונעים מאוד. עם זאת, שימו לב כי מכשירים אקוסטיים דורשים רמת לחות של 40% – 60% ויש לכוון אותם לפחות פעם בשנה.

פסנתרים אקוסטיים, בדרך כלל, יקרים יותר מפסנתרים דיגיטליים, אך הם השקעה טובה לטווח ארוך מכיוון שלמותגים כמו ימאהה יש ערך מוסף שאין באחרים.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

כיצד להעריך פנסיון אילוף?

דבר ראשון בעת חיפוש פנסיון אילוף, יש לקחת בחשבון את העובדה כי אתם עדיין תהיו צריכים להמשיך ולעבוד עם הכלב שלכם בבית. אם כן, הנה

קרא עוד »

כמה עולה יועץ משכנתאות

יש מעטים שחושבים לשכירת שירותו של יועץ משכנתא הוא דבר מיותר. אין להם באמת מושג על מה הם מדברים. ייעוץ משכנתא הוא מהגורמים המרכזיים החשובים

קרא עוד »