מיקסר kitchenaid – הדגמים המובילים

המיקסר הוא כלי עוצמתי במיוחד המאפשר מגוון רחב של פעולות במטבח, כיום הפך המיקסר גם לפריט עיצובי חשוב במטבח וכל חברה משקיעה רבות בשיפור המראה של המיקסר. המיקסרים מגיעים עם מגוון רחב של אפשרויות פונקציונליות עבור המזון כמו שילוב עם מעבד מזון ומטחנת בשר. אחת החברות הוותיקות והאהובות של המיקסרים היא kitchenaid לה מגוון רחב של מיקסרים המיועדים משימוש ביתי ועד לשימוש מסחרי.

 

הדגמים הפופולריים של kitchenaid

הדגם הפשוט של החברה הוא KITCHENAID 5KSM95 עם קערה בנפח של 4.3 ליטר המתאימה לשימוש ביתי, העיצוב שלו עדכני במיוחד ויש לו 10 מהיריות שונות של פעילות, הפעולה שלו שקטה והוא מאפשר לישה של עד קילו קמח בו זמנית והקצפה של 12 חלבוני ביצים בגודל בינוני. הוא עשוי מבנה מתכתי מאסיבי המענק לו חוזק רב ופועל בהנעה ישירה ללא רצועות מה שמעניק לו אריכות ימים ועמידות.

דגם הביניים הוא KITCHENAID 5KSM175 עם קערה בנפח של 4.8 ליטר ותוספת של קערה קטנה בנפח 3 ליטר, המיקסר מיועד לשימוש ביתי נרחב ויש לו 10 דרגות מהירות שונות. העיצוב שלו נאה ועדכני והפעולה שלו שקטה. גם הוא מאפשר לישה של עד קילו קמח והקצפה של 12 חלבוני ביצים בגודל בינוני. ומיוצר ממבנה מתכתי וללא רצועות.

המיקסר המקצועי של החברה הוא 7580 KITCHENAID עם קערת נירוסטה ענקית של 6.9 ליטר ו – 1.3 כוח סוס. למיקסר יתרונות רבים, הוא מסוגל לעבד בצק ללחם במשקל 3.8 ק"ג, ובצק לעוגות של 4.5 ק"ג, ויש לו בסיס רחב המונע תנודות במהלך ההפעלה ומערכת קירור המתאימה לעוצמה חזקה כזאת.

מתלבטים איפה לקנות מיקסר? מוזמנים ללואו קוסט חשמל>>>

אז איזה מיקסר מתאים לצרכן הביתי?

הבחירה של המיקסר תלויה מאוד בצרכים להם מיועד המיקסר, לשימוש בסיסי במיוחד כמו לישת בצק אחת לשבוע והקצפה מדי פעם יספיקו שני הדגמים הפשוטים יותר, כשהדגש ביניהם הוא גודל הקערה הנדרש, לעומת זאת למי שצריך את המיקסר עבור שימוש יום יומי, יצטרך להשקיע במיקסר המקצועי שייתן לו תוצאות מעולות גם עבור שימוש מאסיבי יותר.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך