מכונה לשטיפה מים בלחץ חם וקר

מכונה לשטיפה מים בלחץ

מכונה לשטיפה מים בלחץ חוללה נפלאות בתחום השטיפה והניקוי. בזכות מכונות מהסוג הזה ניתן להשלים בקלות יחסית ובמהירות ניקוי ושטיפה של קירות חוץ, של גגות, של משטחי ייצור במפעלים. מכונת שטיפה בלחץ מים חמים / קרים מסוגלת לנקות היטב תבניות שמשמשות לייצור, ציוד של קונדיטוריות ומאפיות, מכונות, קולטי שמש ופנלים סולריים. למעשה, מכונות בעלות ספיקה חזקה יכולות לשטוף גם כתמים קשים, שומנים, לכלוך וטינופת כמעט מכל מקום, כמעט בכל מצב. 

מה זאת אומרת לחץ מים 

אי אפשר לדבר על מכונה לשטיפה מים בלחץ מבלי להסביר בקצרה מהו בכלל לחץ מים. המכונות מהסוג שעליו אנו מדברים יכולות לפלוט מים בקצב מהיר ובלחץ חזק, הרבה יותר מכפי שכולנו מכירים מברז מים רגיל. לחץ המים יכול להגיע לרמות של צינורות כיבוי אש ואפילו למעלה מזה. מומחים מסבירים שאת הלחץ מהסוג הזה ניתן למדוד ביחידות בר. כל בר הוא לחץ אטמוספרי רגיל. וכדי להבין עד כמה שטיפה בלחץ יכולה להיות רבת עוצמה, חלק מהמכונות הללו יכולות להגיע לרמות של 600 בר, 700 בר ואפילו מעבר לזה. אגב, במכונות מסוימות ישנו בורר שמאפשר שליטה בספיקת המים. את העוצמה צריך לבחור בהתאם לסוג הלכלוך שעימו מתמודדים ובהתאם לרמת הרגישות של המשטח עצמו. 

חום לפירוק לכלוך 

לעיתים לחץ המים של המכונה מספיק בפני עצמו לצורך שטיפה יעילה, אך לא תמיד. בלכלוך קשה, שומנים או לכלוך שהתייבש, מים קרים לא מספקים תוצאה מיטבית. לצורך כך, קיימות המכונות שיודעות לשטוף בלחץ מים, חמים או קרים לבחירת המשתמש, בדקו כאן מכונת שטיפה בלחץ מים קרים, חמים. חום יודע לפרק לכלוך בצורה טובה מאוד ואם צריך, ניתן לשלב מכונות קיטור לניקוי עם עוד תוספת עוצמה. 

 

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מיכלי PE

מיכלי PE

מיכלי PE נמצאים בשימוש רב בתעשיות מגוונות, בישראל ובעולם. מדובר במכלים עמידים מאוד, שניתן לייצר ולספק בכל מיני מידות, גם בנפחים עצומים ביותר. PE הינו

קרא עוד »