חדר ארונות

חדר ארונות

אחת הדרכים הטובות ביותר לסדר את הבגדים שלנו בבית בצורה נכונה ומאורגנת, היא בחדר ארונות. חדר שמכיל שורה של ארונות בגדלים שונים אשר בהם ניתן לאחסן בגדים ומוצרים אחרים. כיום לא מעט אנשים בוחרים להחליף את ארונות חדרי השינה בחדר ארונות אחד גדול ומרכזי.

הרעיון של חדר ארונות הוא די פשוט. במקום לאחסן את כל הבגדים והמוצרים השונים בארונות בחדרי שינה ובמקומות אחרים, ארונות שתופסים מקום ועולים לא מעט כסף, אז יוצרים חדר אחד בתוכו מרכיבים ארונות בגדלים שונים וכך למעשה אנחנו יכולים לאחסן את כל הבגדים והמוצרים במקום אחד מסודר.

השאלה היא כמובן כיצד אפשר לייצר חדר כזה בצורה נוחה וטובה. לפני שאנחנו נסביר על תכנון ועיצוב חדר ארונות, חשוב להדגיש, מוטב להכין חדר כזה בשלב הבנייה או השיפוץ של הבית, הסיבה שאם אנחנו נרצה לעשות את זה בשלב מאוחר יותר, זה עלול להיות בעייתי, ויחייב אותנו לבצע שינוים מקיפים שגם ישנו את העיצוב והתכנון של המבנה וגם ייאלצו אותנו לשנות את שגרת חיינו במובנים רבים.

בשביל לתכנן חדר ארונות בצורה נכונה אנחנו צריכים להקפיד על מספר דברים:

ראשית, אנחנו צריכים לייצר חדר מספיק גדול בשביל לאכלס ארונות שיוכלו לאכלס את כל הבגדים והחפצים שאנחנו רוצים לאכלס בתוכם, פלוס דברים שנרצה לאכלס בעתיד. כלומר אנחנו צריכים לשמור מקום גם לדברים שאנחנו צפויים לרכוש בעתיד.

שנית, אנחנו צריכים לקחת בחשבון בשאלת הגודל והשטח, גם את הנקודה, כיצד יהיה לנו נוח להתנהל בתוך החדר, יהיה לנו נוח להתנייד בתוכו. אנחנו לא יכולים לחשוב רק על הארונות אלא גם על האופן בו אנחנו מתנהלים בתוך החדר, כמה נוח יהיה לנו להכניס ולהוציא דברים שונים.

שלוש, חשוב להקפיד על כך שהארון יהיה מרווח, מואר ומאוורר, מאחר ואנחנו לא רוצים שהוא יצבור לכלוך ואבק. צריך להתקין במקום מערכת אוורר טובה שתמנע ממזיקים שונים להופיע.

ארבע, רצוי מאוד שהארונות יהיו סגורים ולא פתוחים בשביל שנוכל לשמור על כל מה שנמצא בתוכם בצורה אפקטיבית וטובה.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג נחשב לאחת משיטות האיטום הפופולאריות והנפוצות ביותר בארץ ובעולם. מדובר על איטום יעיל ומקצועי, המאפשר להגיע לכל נקודה, כולל נקודות מרוחקות

קרא עוד »
בניית ממד בחדר קיים

בניית ממד בחדר קיים

אם אין ממד בבית שלכם, וישנו חדר שהחלטתם לייעד כממד, המשימה אפשרית לביצוע. יש לפנות לחברה קבלנית המתמחה בבניית חמ"ד (חדר מוגן דירתי) לבית וליהנות

קרא עוד »