3 דגשים בבחירת מערכות אזעקה לבית ולעסק

מערכות אזעקה לבית ולעסק

מערכות אזעקה ממלאות תפקיד חשוב במיוחד בביתכם ובעסק שלכם ונועדו להתריע על חדירת גורם חשוד ולגרום לו לדעת מיד שנוכחותו ידועה, כמו למשל במקרה של גנב או מישהו שחדר לטרטוריה הפרטית למטרות לא ידועות, למשל השחתת רכוש או צילום פרטים אינטימיים. התקנת מערכת כזאת מעניקה שקט נפשי, שאין לו מחיר שניתן לנקוב במספרים, ולכן מומלץ להשקיע בה ולרכוש רק מחברה אמינה עם אחריות לטווח ארוך ככל שניתן, ולא לחפש פתרונות זולים. מערכות אזעקה לעסקים מגינות על המקום וגם על הרכוש שמאוחסן בו, גם כאשר מדובר בשטח פתוח. הנה שלושה דגשים בבחירת מערכות אזעקה כאלה:

  1. כמות הגלאים המבוקשת

 

הכמות תלויה בשטח הבית או העסק וגם ברמת ההגנה בה אתם מעוניינים. רצוי שיהיו לכם גלאי פריצה, כלומר כאלה שמגלים תנועות חשודות, וגם גלאי אש והצפה. אם יש חיות מחמד, צריך לדאוג לגלאי מיוחד שיתעלם מנוכחותן וכך תימנע הזמעת אזעקה בכל פעם שהן מסתובבות בחצר הבית.

 

  1. מערכת אלחוטית או היברידית

 

מערכת אלחוטית היא המערכת הבסיסית ואילו היברידית מאפשרת הגנה מקיםה יותר כולל אמצעים כמו מצלמות נוספות ואינטרקום. התקנת האלחוטית נחשבת פשוטה ולכן מומלצת כאשר מדובר בבית או עסק קיימים, מאחר שאין צורך בשבירת קירות. אם מדובר בתכנון בית או עסק – כדאי לחשוב על מערכת היברידית, כזו שניתנת להרחבה לפי דרישות העתיד בסיוע התקנים אלחוטיים.

 

  1. רכישה מחברה אמינה

 

לפני רכישת המערכת כדאי לרכוש ידע ולהכיר את הסוגים השונים, וגם להגדיר תקציב, ורק אז לפנות לחברה עליה קיבלתם המלצות טובות ולהיפגש עם נציגיה, וזאת כדי לראות אם הם מקצועיים וניתן לסמוך עליהם בקניית המערכת.

 

המידע באדיבות אתר ZBM

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא מהווה את אחד המקצועות החשובים ביותר בתחום הפיננסי, היות והוא יכול לסייע לכל אדם לבחור את המשכנתא המתאימה ביותר למצב הכלכלי שלו. אנשים

קרא עוד »

תיקון קונסולות משחק

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בוחרים לרכוש לעצמם קונסולת משחקים. מדובר ללא ספק על אחד הפינוקים הגדולים ביותר בחיים, היות וכל אחד היה

קרא עוד »