מתי מומלץ לעשות חיפוי שיש למטבח?

חברת שיש

חלק חשוב בנראות העיצובית של המטבח הוא בחירת חיפוי הקיר. מלבד התפקיד העיצובי שממלא חיפוי הקיר, הוא גם מהווה הגנה מפני הלכלוך שנוצר בזמן עבודה ובישול. ישנם סוגים רבים של חיפויים למטבח ולכל אחד מהם, יתרונות וחסרונות משלו. אז לפני שבוחרים חיפוי למטבח, יש לשקול בחוכמה את כל הנתונים על מנת לעשות את בחירה הטובה ביותר בסופו של דבר.

איך בוחרים חיפוי מתאים למטבח?

ישנם שלושה מאפיינים חשובים שיש לשים לב אליהם כאשר בוחרים חיפוי למטבח – הרמוניה, טקסטורה וצבע.

– הרמוניה – חיפוי למטבח אמור ליצור מעין אפקט הרמוני. כלומר – הטקסטורה, העיצוב והצבע צריכים להשלים אחד את השני וליצור תמונה אחת מושלמת ולא לגרום לתחושה עמוסה ומבולבלת.

– צבע – החיפוי למטבח צריך להיות בעל צבעים מתאימים לצבעי השיש והארונות על מנת ליצור מראה נעים ויפה.

– טקסטורה – אחד מכללי העיצוב החשובים הוא לא לערבב טקסטורות שונות. יש להתאים את הטקסטורה של חיפוי המטבח לסגנון העיצובי שלו ולא לערבב בין טקסטורה שמתאימה למטבח כפרי במטבח מודרני.

מתי לבחור בחיפוי שיש למטבח?

כאשר מעוניינים ליצור מטבח בעל מראה מעניין ולא שגרתי אך עם זאת שיהיה פרקטי ובעל קו נקי וחלק, מומלץ ללכת על חיפוי שיש. חיפוי השיש אינו מצריך תחזוקה רבה ומלבד זאת, הוא גם נוח מאוד לניקוי. ניתן להסיר ממנו בקלות לכלוך וכתמי שמן גם באמצעות חומרי ניקוי רגילים ביותר.

בנוסף לכך, חיפוי שיש נחשב לחיפוי עמיד יותר לעומת חיפויי קרמיקה למשל. מכיוון שהוא עשוי ממקשה אחת, הוא מחזיק מעמד יותר זמן מבלי להישבר והוא אף עמיד יותר לעומת חיפויי צבע שעלולים להתקלף עם הזמן.

מחירו של חיפוי שיש למטבח

המחיר של חיפוי שיש למטבח יהיה על פי רוב גבוה יותר באופן יחסי ממחירם של חיפויים אחרים והוא יהיה דומה יותר למחיר של משטח שיש שמחירו הוא כ- 1000 ₪ למ"ר. את התקנת חיפוי השיש תבצע חברת שיש כאשר היא תגיע להתקין את משטחי השיש האחרים במטבח.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך