עורך דין לענייני ירושה – כדי למנוע ריבים בין בני משפחה

עורך דין לענייני ירושה

רבים מבני האדם רגילים לתקן דברים בעצמם ובשביל כל מתאמצים יותר ככל שהדבר נוגע אליהם. מה קורה כשאדם מרגיש שמצב מסויים לא מאפשר לו התנהלות נכונה ומביאה אותו לחוסר בקרה ושליטה עמו בדיני ירושה כמשל.

איך ננהג כדי למנוע ריבים בין בני משפחה 

על נושאים כבדים ומלאי אמוציות כעיזבון וירושה ע"פ דין בין בני משפחה ישנם כמה דרכים להתמודדות (קראו גם באתר גולדשטיין עורכי דין על חלוקת ירושה), כאשר הראשונה והנכונה בדעה הרווחת לפחות, היא להסתדר לבד ולהגיע להבנות ללא כל צד שלישי.

זהו מצב אידיאלי משום שלהגיע לבתי משפט לצורך סידור ופסיקות על נושאים בוערים יכולים כל הצדדים להפסיד. לפעמים הדרך הנכונה דווקא היא לגשת לעורכי דין רציניים ומומחים בתחומם כדי ליישב אי אילו מחלוקות.

במחשבה קצרה ובלתי מיושבת אדם יחשוב שעכשיו הרוויח יותר ממה שהיה מקבל אם היה הולך לבית משפט עם עורך דין באופן מסודר אך לפעמים, לאורך זמן ,מתגלה לו שהיה יותר שווה להתאמץ טיפה  ולתת לאנשים מקצועיים המבינים את התחום וההשלכות של כל דבר ודבר הנוגע להחלטות עתידיות אישיות ופזיזות.

איך נבחר עורך דין טוב 

  1. בדיקת היסטוריית ניהול תיקים של העורך הדין הרצוי (יכול מאוד לעזור)
  2. אופן יחסו הרציני או הלא רציני לכל ניהול התיק שברשותכם
  3. חיפוש ברשת או במדיה אזכורים המלמדים על עורך דין מסויים על עבודתו (ממש לא חובה)
  4. מומחיותו ושתחום עיסוקו נוגע לתיק שברשותנו

חשוב מאוד לזכור שעורכי דין ישנם בכמויות ומכיוון שכך הביקוש האזרחי הרב בנושאים רבים גבוה מאוד. עורכי דין נוטים לקחת כל תיק שלא יבוא אליהם העיקר לעסוק בו ושיהיה ברשותם. זה בסדר ומובן אך כשמגיעים לבחור עו"ד מנהל עיזבון כגולדשטיין יצחק שיטפל בעניינים שחשובים לנו כגון גירושין חלוקת רכוש צוואות או עיזבונות נרצה את המומחה בתחומו ושלמד בעיקר את הנושאים שלשמם שכרנו את שירותיו

אם לא ניקח בשום מצב עורך דין לענייני תחבורה שיעסוק בתיק שעניינו הוא ירושה נדע שעורך דין שתחום עיסוקו הוא בפלילים לא יטפל בתיק החשוב שלנו שעניינו הוא גירושין כדוגמה. אלא אם גם פלילים וגם משפחה הם תחום התמחותו העיקרי

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך