מנסרת עצים – איך לעבוד איתה ולשמור על בטיחות

מנסרת עצים

מנסרת עצים היא מכונה חדשנית לניסור עצים, בה מבצעים את פריסת וחיתוך חלקי העץ בהתאם לרצונו של הלקוח.

המכונות החדשניות לעיבוד העץ ולחיתוך שלו מאפשרות לעובדי המקום המיומנים והמקצועיים לבצע את המשימות השונות בהתאם לסוגי העץ .

פעולות יום יומיות במנסרת העץ

מנסרת עצים משרתת אנשי מקצוע רבים כמו אדריכלים, מהנדסים, קבלנים, מעצבי נוף ואנשים פרטיים המעוניינים להכין פריטים שונים מעץ.

במנסרה מבצעים עבודות ניסור, חלוקה, חיתוך מאסיבי, הקצעה ליטוש והפיכת העץ למוצר שאפשר להשתמש בו לצרכים שונים.

הפעולות הללו נעשות תוך שימוש במגוון טכניקות מתוחכמות התואמות את הגימור בהתאם לסוג המבוקש ותוך התחשבות בסוג העץ הנחתך ובמטרתו כחומר גלם בתוצר הסופי כמו עבור פרופילים למסגרות עץ, דקים לגינות, פרגולות לחצרות, לוחות עץ עבור גדרות או גגות רעפים, ייצור רהיטים שונים ועוד.

התוצרת היא מדויקת, תוך הקפדה חסרת פשרות ובדיוק בהתאם להזמנתו של כל לקוח, סוג העץ כמו גושני, מהגוני, אלון ועוד ועל פי צורת החיתוך והעובי המבוקש.

שמירה על בטיחות במנסרת העץ

הפעולות השונות מתבצעות תוך שימוש במכונות חדשניות הפועלות בטכנולוגיה מתקדמת. מכיוון שמדובר במכונות שמיועדות לעץ יש להפעיל אותן בהתאם לכללי הבטיחות שנקבעו לכל מכונה כדי לא לגרום חלילה לאסון תוך כדי התפעול.

מדובר במנסרה ניידת ולכן קיימת אפשרות להגיע עד בית הלקוח ולבצע את הפעולות הנדרשות במקום.

איכויות חיתוך העץ במנסרה

בשיטת טימבר פריים, קיימת חשיבות מהותית לאיכותם של חומרי הגלם ולאופן החיתוך כדי ליצור את המחברים המתאימים ביותר שגם יחזיקו פרקי זמן ארוכים.

רוחב הסרט במנסרה שלנו הוא רוחב הסרט שהוא פי שלש מהרוחב הסטנדרטי וקיימת בקרה מתמדת על כל גזע עץ שמועלה על ידי המערכת ההידראולית של המנסרה כלפי מעלה כדי לוודא שהפעולות השונות מתבצעות באופן תקין.

קצב החיתוך של המנסרה מהיר ולכן אפשר לבצע בו עד חיתוך של כ – 28 קוב ביום ולאו הדיוק לחלקם אין צורך לבצע בשלב השני גם הקצעה.

קראו גם על: פרגולות עץ דאגלס

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך