מה תפקידו של אגרונום?

אגרונום

אגרונום הוא שם של מקצוע. נושא אותו אדם שלמד את תורת הארגונומיה והוא ממלא תפקיד בתחום זה. ארגונומיה משמעותו תורת הצמחים. מי שלא מכיר את התחום עלול לחשוב בטעות שמדובר על ענף פשוט וקל ליישום. אבל כל מי שנכנס אפילו מעט לתחום יודע לומר כי הצמחים הם עולם בפני עצמו, וחייבים הרבה מאוד ידע והבנה כדי להצליח להצמיח. אגרונום מקצועי מכיר את סוגי הצמחים השונים, יודע לזהות צרכים ולהתאים את הצמחים המתאימים לאזורים הרצויים. התוצאה היא הצלחה וצמחיה באיכות ובכמות הרצויים.

התפקידים של האגרונום

לאגרונום יש מספר תפקידים שונים. בין היתר:

  • ייעוץ בנושאי זריעה ושתילה – מי שרוצה להשקיע בזריעה או שתילה, מעוניין כמובן להצליח. אך לא תמיד יש לנו את הידע המתאים. האם האדמה ראויה לשתילה כפי שהיא? כיצד נוכל לבצע את המשימות הנדרשות על מנת לקצור את הפירות? אגרונום מומחה יכול לעזור לנו עם חוות דעת מקצועית והכוונה מדויקת.
  • ייעוץ לפני שתילת עץ – לעיתים אנחנו רוצים לשתול עץ. אבל אנחנו לא רוצים למצוא את עצמנו לאחר זמן מה מתחרטים על הפעולה הזו. כי לא פעם אנשים מעוניינים לעקור עץ אותו הם שתלו. ולא תמיד הם יכולים לעשות זאת. כדאי לקבל ייעוץ מראש כדי לא לעשות טעויות בנושא.
  • רישיון העתקה – במידה והנכם מעוניינים להעתיק עץ ממקום אחד למשנהו, חשוב לקבל לכך רישיון. כי עצים בישראל נהנים מהגנה. כדי לקבל את הרישיון נכון לפנות לאגרונום שמתמחה בנושאי ביורוקרטיה ורישיונות.
  • ביצוע סקרים – יש מקרים שונים בהם יהיה צורך לפנות לאגרונום על מנת לבצע סקרי עצים. לדוגמה, סקר יציבות עצים, סקר עצים לקראת הוצאת היתר בנייה ועוד. לאגרונום הידע והיכולת לבצע את הסקרים ולתת לכם חוות דעת מקצועית.

לעוד מידע, בקרו באתר https://www.oritrees.co.il/

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא מהווה את אחד המקצועות החשובים ביותר בתחום הפיננסי, היות והוא יכול לסייע לכל אדם לבחור את המשכנתא המתאימה ביותר למצב הכלכלי שלו. אנשים

קרא עוד »

תיקון קונסולות משחק

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בוחרים לרכוש לעצמם קונסולת משחקים. מדובר ללא ספק על אחד הפינוקים הגדולים ביותר בחיים, היות וכל אחד היה

קרא עוד »