כמה עולה ביטוח חשמלאים?

אחד מן המקצועות הנדרשים והחשובים הם חשמלאים. ביטוח חשמלאים הוא הכרחי עבור כל אותם חשמלאים שאם נסתכל לרגע על הנתונים הקיימים משנת-  2019 הוגשו כ- 22,000 ! תביעות נזיקין לחברות הביטוח על חשמלאים. מתוך 120,000 אנשי המקצוע החשמלאים הקיימים במאגרי המידע של התאחדות קבלני החשמל בישראל והם בעלי עסק חשמלאים, רק ל- 54% אחוזים מהם ישנה ביטוח חשמלאים. אם נקפוץ לרגע לשורה התחתונה של כמה עולה ביטוח חשמלאים, יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים על פיהם מתומחרת פוליסת ביטוח חשמלאים, כמו למשל: אם איזה סוג מתח עובד החשמלאי, מהו הוותק של החשמלאי, האם החשמלאי מעסיק עובדים תחתיו, האם קיימות תביעות עבר על החשמלאי ועוד פרמטרים נוספים על פיהם נקבה כמה עולה ביטוח חשמלאים.

מה עוד כדאי לדעת על ביטוח חשמלאים

כמובן שדבר ראשון יש לצאת מנקודת הבנה שמקצוע החשמלאות הינו מקצוע שלא רק שהינו מבוקש ונצרך אך גם טומן בחובו סכנות לא רק לצד ג' כלומר ללקוח אלא גם לחשמלאי עצמו משום התעסקותו עם מתח חשמלי, וכמו כן להוסיף תקלות של קצרים העלולים לגרום לשריפות, עבודה לקויה של החשמלאי ועד להתחשמלות העלולה שלא נדע להסתיים גם במוות. משום כל אלו זו לא רק המלצה או שאלה של כמה עולה ביטוח חשמלאים אלא היא אף בגדר חובה, וכמובן תאפשר לכם החשמלאים להיות בראש שקט.

ביטוח אחריות מקצועית

כמו אצל בעלי עסקים נוספים שגם להם ביטוח אחריות מקצועית ייעודית לעבודתם בלבד, כך גם אצל החשמלאים ישנו ביטוח חשמלאים של אחריות מקצועית כאשר למעשה ביטוח זה של אחריות מקצועית מגן על החשמלאים מכל תביעה עתידית שעלולה להיות מוגשת כנגדם. כך שלמעשה כל תביעה שתוגש כנגד החשמלאי בעת שהוא מבטוח באמצעות חברת הביטוח הוא יהיה מכוסה מפני אותן תביעות שיוגשו כנגדו.

סיכום דבר

כאשר מדובר במקצוע נצרך אך מסוכן כחשמלאות, וכאשר מוגשים בשנה כ- 22,000 תביעות לחברות הביטוח כנגד חשמלאים כאשר רק – 54% אחוזים מתוך – 120,000 החשמלאים הידועים במאגרי המידע של התאחדות קבלני החשמל, הסטטיסטיקה מדברת בעד עצמה.

 לא רק שמומלץ לכל חשמלאי  לעשות ביטוח חשמלאים המיועדת ומדויקת לתנאי עבודתו של כל חשמלאי אלא היא אף בגדר חובה מקצועית שבסופו של יום מכסה אתכם החשמלאים מכל תביעה העלולה להיות. לכן יש רגעים שלא רק שאלת העלות חשובה של כמה עולה ביטוח חשמלאים, אלא האם אתם מוכנים להמשיך להסתכן מול תביעות שאף עלולות להביא את החשמלאים עד להתמוטטות כלכלית. זו שאלה של כדאיות ,בטיחות ואחריות כלפיכם כלפי העובדים שלכם וכלפי הלקוחות שסומכים עליכם.

פנו לפרטים אל רק ביטוח>>>

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

כיצד להעריך פנסיון אילוף?

דבר ראשון בעת חיפוש פנסיון אילוף, יש לקחת בחשבון את העובדה כי אתם עדיין תהיו צריכים להמשיך ולעבוד עם הכלב שלכם בבית. אם כן, הנה

קרא עוד »

כמה עולה יועץ משכנתאות

יש מעטים שחושבים לשכירת שירותו של יועץ משכנתא הוא דבר מיותר. אין להם באמת מושג על מה הם מדברים. ייעוץ משכנתא הוא מהגורמים המרכזיים החשובים

קרא עוד »