מה נחשב לגזע כלבים מסוכן ולמה?

מה נחשב לגזע כלבים מסוכן ולמה?

כלבים כמו פיטבול ואמסטף נחשבים למסוכנים וזאת מכיוון שיש להם תכונות אופי יותר אימפולסיביות ותוקפניות לעתים. כמו כן, אפשר לכם כי בעלים של כלבים כאלה מנצלים את הכוח הפיזי הרב שמאפיין אותם ומאלפים אותם עוד מעצם היותם גורים על מנת שיהיו תוקפניים. לפיכך חשוב להבין כי ישנו שילוב של נסיבות. האחד זה שמדובר בכלבים חזקים פיזית והשנייה זה שבעלים שלהם בוחרים לאלף אותם בצורה מסוימת על מנת שיהיו מסוכנים.

כלבים מסוכנים – לא מה שחשבתם

שי רצר, מאלף כלבים מנוסה מבהיר- גם אם ישנו כלב שאמור להיות מסוכן כביכול, כמו פיטבול, דעו לכם כי במקרים מסוימים לא בהכרח הוא יהיה כזה. כלומר תצטרכו להביא בחשבון כי הדבר יהיה תלוי באופן הדוק בבעלים של אותו הכלב. אם הוא לא אילף אותו להיות תוקפני אזי יתכן מאוד כי הוא לא יהיה מסוכן כלל וכלל. לפיכך עליכם לקחת זאת בחשבון וזאת כאשר אתם חושבים שוב על כלבים תוקפנים או דבר דומה.

כדאי לבחון כל כלב ולא תמיד להכליל

עקב החשיבות הרבה של אופן האילוף וצורת הגידול של הבעלים את הכלב, יהיה מומלץ מבחינתכם לוודא כי אתם ניגשים אל כל כלב בנפרד וזאת ללא קטלוג כלשהו. הרי כלבים שנראים תוקפניים יכולים להיות מאוד חברותיים ולהפך. בסופו של יום תצטרכו לוודא כי אתם מבינים את העניין הזה לעומקו וזאת כאשר אתם שוקלים לאמץ כלב סתם נתקלים באחד ברחוב.

לקרוא באופן מקיף על סוגי הכלבים

אם תרצו להבין טוב יותר מה אנשים מחשיבים גזעי כלבים מסוכנים וממה צריך להיזהר, דעו לכם כי תוכלו למצוא מידע רב ברשת אודות כך. רק תצטרכו לוודא כי אתם בוחנים בצורה טובה מספיק וזאת על מנת שההבנה שלכם את הכלבים ועולמם יהיה הרבה יותר טוב. כך תוכלו להתייחס אליהם באופן הראוי ותוכלו להכיר אותם מנקודת מבט חדשה לגמרי. היו בטוחים כי לכלבים ישנו עולם מעניין במיוחד ואין זה משנה אם הם תוקפניים או לא. רק צריך ללמוד אותם טוב יותר בכדי להבין אותם באמת.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך