למי פונים עבור ניקוי לאחר שריפה?

שיקום נזקים

שריפה זהו אחד מפגעי הטבע הכי קשים שאנחנו מכירים. מדובר בכוח אימתני המסוגל להתפשט באופן מהיר מאוד ממקום למקום ולשרוף ולכלות כל חלקה טובה בלי כל אבחנה. האש עלולה לפגוע באנשים ואף לסכן חיי אדם, היא מסוגלת להרוס יערות, לשרוף בתים וכלות רכוש ובקיצור, להרוס באופן טוטאלי אזורים שלמים.

נזקי שריפה

גם לאחר שכבר השתלטנו על השריפה, כיבינו אותה וסיימנו עם הלהבות המאיימות, אנחנו נותרים עם נזקים לא פשוטים. מלבד הרכוש שנשרף ולא נשאר ממנו זכר, יש את המבנה, את הבית, את הרצפה, את התקרה ואת כל מה שעדיין נשאר בבית, אשר אלו זקוקים לניקוי יסודי על מנת שניתן יהיה להתחיל לשקם את הבית מבחינת הרהיטים וכל שאר התכולה שנשרפה.

מי ישקם לנו את הבית?

שיקום נזקים של הבית אחרי שריפה זה לא סיפור פשוט. מדובר בהחלט בעבודה מפרכת אשר דורשת הרבה מאוד מאמץ וטרחה על מנת להחזיר את המבנה למצבו התקין.

זה דורש לא פעם תיקוני טיח, תיקוני חשמל, צביעה מחדש, עבודות גבס ועוד שלל פרטים שדי קשה להתגבר עליהם באופן עצמאי.

נעזרים באנשי מקצוע

על מנת לפתור את הבעיות הללו, חשוב מאוד לבדוק ולברר היטב על חברות מקצועיות  אשר מכירות היטב את תחום השיקום והשיפוץ של המבנים כאשר לא תמיד כל סוג של שיפוץ יוכל להתאים. יש אנשי מקצוע אשר מציעים שירותי שיפוץ אך אלו לא תמיד יהיו יעילים. במקרים רבים מדובר בשירותים שהם לא יהיו מקסימליים במקרים של שריפות ונזקים שנוצרו מהשריפות וכך למעשה לא תהיה כל תועלת מהשירות אותו הם מציעים.

הבית חוזר למצבו הקודם

אם רק פונים אל הכתובת הנכונה, ניתן בהחלט להיות בטוחים כי הבית ישוב להיות חדש כמו שהוא היה קודם לכן. הבית יעבור שיפוץ יסודי מהמסד ועד הטפחות. הקירות יעבור ניקיון יסודי ואף צביעה. הוא יעבור את כל התיקונים הנדרשים בכל התשתיות שנפגעו, אם זה אינסטלציה, חשמל וכדומה כמו כן הבית יתאוורר לגמרי מכל העשן והריח שדבקו בחלל והוא ישוב למצבו הקודם.

קראו עוד על: השכרת מייבשי לחות

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך