איתור נזילות – שאלות נפוצות

איתור נזילות

אנשים רבים סובלים מנזילות בשל איטום לקוי של הגג או הקירות, דבר שמצריך תיקון של עבודות האיטום. כמו כן, ישנן נזילות שנוצרו כתוצאה מסדק או שבר של צינור, הממוקם בתוך הקיר או מתחת למרצפות של הרצפה. במקרים מסוג זה, מדובר על נזילות מורכבות יותר שלא תמיד ניתן לאתר בצורה פשוטה ומהירה. רק בעל מקצוע מנוסה שמכיר את התחום ויש לו את הציוד והמכשור המתאים, יוכל לאתר את הנזילה באמצעות איתור נזילות בגז ולמנוע נזק בלתי הפיך למבנה.

מהי החשיבות של איתור נזילות מהיר ומקצועי?

אנשים רבים מקשרים בין נזילות לבין התפתחות של רטיבות ועובש על קירות הבית. אך חשוב להבין כי מעבר לנזק האסתטי ולנזק הבריאותי שעלול להיגרם לדיירי הבית בשל העובש, מדובר על נזק בלתי הפיך שעלול להיגרם למבנה. המים עלולים לחלחל לתוך השכבות הפנימיות של הקיר, ולגרום לקורוזיה במוטות המתכת שתומכים ביציבות המבנה. לכן מי שלא יטפל בבעיה בזמן, עלול לסכן את היציבות של כל המבנה וכמובן לגרום להוצאות כלכליות כבדות ביותר.

מתי ישנו חשש לנזילה סמויה?

אומנם כל אחד יכול לגלות נזילה גלויה, אך נזילה סמויה יכולה להתגלות רק על ידי אנשי מקצוע מיומנים. לכן במידה וחשבון המים שלכם יצא מופרז ללא שום סיבה מוצדקת, כדאי לבדוק את האופציה של נזילה סמויה. כמו כן, הדבר נכון במידה וקירות הבית מתחילים להתקלף או שישנו ריח של עובש בתוך הבית.

איתור נזילות – כיצד עושים זאת נכון?

בעלי מקצוע מטעם חברה לאיתור נזילות שמתמחים בתחום, יכולים להגיע אליכם הביתה על מנת לערוך את כל הבדיקות המתאימות לצורך איתור הנזילה. למשל, הם יכולים לבצע בדיקה של מערכת הדלוחין ע"י בלונים, לאתר נזילה באמצעות מצלמה טרמית, לבדוק את לחץ המים בצנרת ולהשתמש במצלמת סיב אופטי.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

ניסור בטון

מי צריך עבודות ניסור בטון?

עבודות ניסור בטון נחשבות לעבודות נפוצות ביותר בענף הבנייה. חשוב לזכור כי ענף הבנייה משתמש רבות בבטון, בתור חומר גלם זמין, נוח וזול יחסית, המשמש

קרא עוד »