סוגי אבקות חלבון – איך אדע מה מתאים לי?

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מודיעים לצורך בחלבונים בגוף. את החלבון אפשר לשלב בכול ארוחה והוא מופק מביצים, דגים, עוף, ובעיקר מגבינה. מי גבינה שנמצאים בתוך אבקות חלבון אשר מתאימות עבור מי שמתאמן או רוצה להכניס חלבונים לתפריט היומי שלו – מספקים את אחוז החלבון הדרוש בעיקר במקרים בהם האבקה מכילה יותר מ 30 אחוזים של חלבון מי גבינה איזולט. 

באמצעות התאמה טובה של אבקות חלבון – ואין זה משנה אם אתם צמחוניים טבעוניים או אוכלי כול – תוכלו לשמור על בריאות הגוף, לבנות שרירים ולהעלות במשקל במידה ואתם נמצאים במשקל נמוך מידי.
מידע נוסף אודות אבקות חלבון מחכה לכם כאן:
https://www.allinpro.co.il/productcat/sub-cat-built3/

אז איך תדעו מהו המוצר המתאים לכם מכול? הנה כמה דרכים להתאמה נכונה: 

אחוז גבינה

כול אבקת חלבון חייבת להכיל אחוזי גבינה גבוהים כדי לאפשר ריכוז חלבונים גבוה למערכות הגוף והשרירים. בחרו אבקה עם מי גבינה משום שמי הגבינה הם אלה שיעזרו לחזק ולבנות שרירים. בחנו את אחוז החלבונים באבקה, בין אם החלבון מופק מגבינה לבין אם מסויה או מקטניות. 

צרכים 

התאימו את האבקה לצרכים שלכם. יש מוצרים שמתאימים עבור אנרגיה באימון ספורטיבי או בבניית שרירים באימוני כוח, בעוד שיש כאלה שנודעו להתאוששות מפציעות ספורט או כדי לאשש את הגוף ממחלות ונגיפים. לעיתים תסייע אבקת חלבון עבור העלאה משקל. בדקו כי המוצר מכיל וויטמינים ותוספי תזונה להם אתם זקוקים. 

התאמה אישית

התאימו את האבקה לכמויות האימון שלכם ולכמות המזון שאתם צורכים בדרך כלל. 

טעמים

כיום יש אבקות בטעמים משתנים כמו בטעם שוקו, בננה, תות וכדומה. בחרו מוצר טעים. 

מחיר

בצעו השוואת מחירים בין מספר מוצרים ובדקו כיצד אפשר לבחור בתפריט היעיל ביותר במחיר המתאים לתקציב שלכם. בהצלחה!
עדיין מתלבטים איך לבחור אבקת חלבון?
מוזמנים לפנות אל ALL IN!

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

ניסור בטון

מי צריך עבודות ניסור בטון?

עבודות ניסור בטון נחשבות לעבודות נפוצות ביותר בענף הבנייה. חשוב לזכור כי ענף הבנייה משתמש רבות בבטון, בתור חומר גלם זמין, נוח וזול יחסית, המשמש

קרא עוד »