איך מקבלים המלצות על חברת הובלות?

המלצות על חברת הובלות

הבחירה בחברת הובלות היא במידה מסוימת החלטה מאוד גורלית. אנחנו למעשה מוסרים את החפצים היקרים שלנו לידיה של צוות סבלים אשר משנעים אותם אל היעד שהועדנו להם. ברור שאנחנו לא יכולים לעשות זאת מבלי לבדוק היטב אל מי אנחנו פונים ועל מי אנחנו מטילים את המלאכה. אז איך מקבלים המלצות על חברת ההובלות?

חברת ההובלות אשר אליה אנחנו פונים חייבת להיות חברה שאנחנו בטוחים כי אנחנו יכולים למסור ולהפקיד בידיה את החפצים שלנו, זו ללא ספק יכולה להיות חברת אבי הובלות. אלו יכולים להיות רהיטים יקרים מאוד, מוצרי חשמל מעולים או כל פריט אישי אחר שאנחנו רוצים שהוא יועבר לכתובת אחרת. אנחנו ממש לא יכולים לסמוך על כל מי שמפרסם את עצמו כחברת הובלות. כי לא תמיד אכן יש מישהו אחראי אשר עומד מאחורי אותם הפרסומים. אז איך למעשה אנחנו יכולים לבוק את העניין?

חברת הובלות עם קבלות

על מנת שנוכל להיות בטוחים כי הגענו אל חברת הובלות אמינה, אנחנו צריכים לבדוק את הדבר מול לקוחות קודמים של החברה. על פי רוב, הלקוחות שכבר נהנו בעבר משירותיה של אותה חברה, הם אלו שיוכלו לספר לנו על רמת השירות, על האחריות שהחברה לוקחת על עצמה ועל אופן העובדה איך וכיצד היא התבצעה בפועל.

למעשה חוות דעת של לקוחות, היא אמינה ותורמת לנו הרבה יותר מכל הבטחה שבאה מצדה של חברת ההובלות.

אין הנחתום מעיד על עיסתו – תנו ללקוחות את רשות הדיבור

היות ואין הנחתום יכול להעיד על עיסתו, על כן, אף פעם אל תסתמכו רק על ההבטחות נוטפות הדבש של חברות ההובלה. הם יהיו מוכנים להבטיח לכם הכול בכול מכול למרות שלא תמיד הם באמת יעמדו מאחורי ההבטחות שלהם. האינדיקציה הטובה ביותר היא הפנייה אל לקוחות שמכירים את החברה.

על פי רוב מתוך דבריהם של הלקוחות תוכלו אכן להבין האם יש אמת בהצהרה של החברה בדבר השירות שלה.

אז מה שנשאר זה לחפש חברה בעלת ניסיון, חברה בעלת מוניטין, חברה מוכרת ואחראית אשר הלקוחות שלה גומרות עליה את ההלל…

קראו גם:

הובלות ברחובות רק עם מובילים מומלצים

הגודל קובע? שירות הובלות קטנות לפריטים בודדים

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

שירותי ERP

שירותי ERP – והתועלת לעסקים

אין ספק כי המפתח בניהול עסקים הוא יכולת קבלת ההחלטות שלנו לצד יכולת ניהול משאבי האנוש שלנו. עליכם להבין כי פעמים רבות ההבדל בין הצלחה

קרא עוד »