אילוף כלבים – איך תעשו זאת בצורה הנכונה

מה נחשב לגזע כלבים מסוכן ולמה?

כל מי שמביא כלב חדש הביתה, מתחיל לדאוג בשלב כזה או אחר לגבי צורת האילוף שלו. אומנם נכון שישנם כלבים חכמים ונבונים, אשר כבר עברו לא מעט בחיים שלהם, ולמעשה אין צורך מיוחד לאלף אותם. לעומת זאת, כאשר לוקחים גור חדש הביתה, אין שום ספק שחשוב להציב לו גבולות וללמד אותו כיצד לתקשר נכון עם החברים האנושיים שלו. התנהגות של כלב שונה מהתנהגות של בן אדם, דבר שעלול ליצור לא מעט בעיות התנהגות שונות, כמו למשל קפיצה על אנשים, משחקי נשיכות, נהימות של הכלב כשמתקרבים לקערת האוכל שלו וכדומה. במקרים כאלו מומלץ כמובן להיעזר במאלף כלבים מקצועי ומוסמך, במטרה ללמד את הכלב את החוקים המתאימים לחיים בקרבת בני אדם. ניתן כמובן לנסות לעשות זאת בצורה עצמאית, באמצעות שימוש באביזרים שונים של Animalshop כגון חטיפים לכלבים.

חטיפים לכלבים – הכלי המושלם לאילוף הכלב

בעבר רוב האנשים האמינו שיש להתנהג לכלב בצורה נוקשה יותר, כדי להבהיר להם מי הוא ה"אלפא" במשפחה. היום לעומת זאת, ניתן לראות הרבה יותר אנשים שבוחרים לאלף את הכלב שלהם בגישה חיובית יותר. הרי אין שום סיבה ליצור אצל הכלב פחד או חרדה מהבעלים שלו, כאשר ניתן ללמד אותו את כל הדברים שרוצים בצורה נחמדה ונעימה יותר. שימוש בחטיפים למשל, יכול להיות יעיל ביותר, היות ובמקום שהכלב יפחד לבצע פעולה מסוימת, ניתן ללמד אותו להתנהג בצורה שנוחה לנו באמצעים מפנקים וטעימים יותר. היום בכל חנות חיות ניתן למצוא מגוון אדיר של חטיפים לכלבים, המגיעים בצבעים, בצורות ובטעמים שונים. מומלץ לרכוש חטיף לכלב מיוחד לאילוף, אשר מגיעים לרוב בטעימות גבוהה במיוחד ובחתיכות קטנות יותר. זוהי הדרך הנכונה והיעילה ביותר לחנך את הכלב, ללמד אותו לבצע טריקים שונים ובעיקר להנעים את החיים של שניכם בבית.

לסיכום, אילוף כלבים צריך להתבצע בגישה חיובית, כאשר המטרה היא ליצור קשר קרוב ונעים יותר בין הכלב לבין הבעלים שלו. אחת הדרכים היעילות ביותר לעשות זאת, היא באמצעות שימוש בחטיפים טעימים המיועדים לכלבים. הכלב ירצה את החטיף, ולכן ילמד את ההתנהגות שתרצו להנחיל לו.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

ניסור בטון

מי צריך עבודות ניסור בטון?

עבודות ניסור בטון נחשבות לעבודות נפוצות ביותר בענף הבנייה. חשוב לזכור כי ענף הבנייה משתמש רבות בבטון, בתור חומר גלם זמין, נוח וזול יחסית, המשמש

קרא עוד »