מה שצריך לדעת על השתלות שיניים

מה שצריך לדעת על השתלות שיניים

השתלות שיניים הפכו לפופולאריות ביותר בשנים האחרונות. בעבר רוב האנשים נאלצו להשלים עם העובדה שחסרות להם שיניים, או לחילופין להזמין לעצמם שיניים תותבות, אך היום קיים פתרון הרבה יותר משוכלל והרבה יותר נוח. השתלת שיניים יכולה לאפשר לכל אחד לשמור על חייך מושלם, ללא שום צורך לחשוש או להתבייש. הדבר תורם המון לביטחון העצמי ולתחושה הכללית. כמו כן, שתלים דנטאליים מאפשרים לכל אחד להמשיך את אורח חייו ללא שום הפרעה, כולל היכולת ללעוס וליהנות מכל סוגי המזון. המטרה של השתלת שיניים היא ליצור מנשך אידיאלי, אשר יאפשר לכל אדם ליהנות מחיים טובים ונינוחים יותר, ללא הצורך לדאוג כל הזמן כיצד הוא נראה ומה הוא יכול לאכול.

השתלות שיניים – נקודות חשובות שכדאי לדעת

קודם כל, כדאי לדעת כי אנשים עלולים לאבד את השיניים שלהם מסיבות שונות. בחלק מהמקרים מדובר על טראומה, אשר עלולה הייתה להתרחש כתוצאה מתאונה, נפילה וכדומה. הדבר עלול לגרום לשבירה של חלק מהשיניים, דבר שיצור מצב לא אסתטי בחלל הפה. אופציה נוספת היא ריקבון שנוצר כתוצאה מהזנחה, שחיקה של השיניים, מחלות חניכיים כרוניות, פגמים מולדים וכדומה. חוסר בשיניים משפיע על כל תחומי החיים, החל מירידה בביטחון העצמי ועד לקושי בלעיסה או בדיבור. השתלת שיניים מספקת למעשה את הפתרון האידיאלי לבעיה, היות ואין שום צורך להוציא או לתחזק אותן, והן משמשות בדיוק כמו השיניים הטבעיות של האדם.

היום ניתן למצוא שיטות שונות של השתלות שיניים שמבצעים רופאי שיניים בתל אביב, כמו למשל השתלת שן אחרי השתלת עצם. מדובר על תהליך ארוך ומורכב יחסית. אופציה נוספת, היא השתלת שיניים בזאלית, המתאימה למי שיש לו חוסר בעצם הלסת התחתונה. השיטה בעצם מעגנת את השיניים לצדי החניכיים, דבר שמאפשר לסיים את הטיפול באותו היום. השתלת שיניים זיגומטית מתבססת על אותה השיטה, רק שהקיבוע נעשה לעצם הלחי העליונה, והשיטה מתאימה למי שסובל ממחסור בעצם לסת עליונה. היום נהוג לבצע את השתלת השיניים ביום אחד, כדי להקל על המטופל ולאפשר תהליך החלמה קצר ויעיל יותר. רופא השיניים אמור להתאים לכל אחד את השיטה האידיאלית עבורו.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג נחשב לאחת משיטות האיטום הפופולאריות והנפוצות ביותר בארץ ובעולם. מדובר על איטום יעיל ומקצועי, המאפשר להגיע לכל נקודה, כולל נקודות מרוחקות

קרא עוד »
בניית ממד בחדר קיים

בניית ממד בחדר קיים

אם אין ממד בבית שלכם, וישנו חדר שהחלטתם לייעד כממד, המשימה אפשרית לביצוע. יש לפנות לחברה קבלנית המתמחה בבניית חמ"ד (חדר מוגן דירתי) לבית וליהנות

קרא עוד »