כאבים כרוניים – כיצד מתמודדים?

כאבים כרוניים

מי שסובל מכאב כרוני יודע עד כמה המצב יכול לערער את החיים ולגרום לירידה באיכות החיים. כאב כזה יכול להיות מיגרנה שנמשכת שנים רבות, או כאב גב שמלווה זמן רב את הגוף. זה יכול להיות כאב בשרירים או ברגליים ושאר כאבים שגורמים לייאוש וסבל. 

בנוסף לכך, בעולם מודרני נוטים רופאים לרשום תרופות מרשם בקלות ולספק פתרון זמני שאינו תמיד מטיב עם הגוף, בעיקר כאשר הגוף מתרגל לתרופה וכבר אינו מגיב לחומר שנועד לשכך את הכאב. לכן חשוב לדעת כיצד להתמודד עם כאבים כרוניים כדי לקבל הקלה קטנה או משמעותית בכאב. 

אז איך מתמודדים?

בתחילה חשוב להודות מול עצמכם שיש לכם כאב שמלווה אתכם זמן רב וחשוב לדעת שיש להבין מהי הבעיה מהשורש על ידי אבחון נכון ומתן פתרונות טובים. לדוגמא: מי שסובל ממיגרנות יכול להבין כי מאכלים מסוימים מגבירים את הכאב או מעוררים אותו. לכן חשוב לבצע אבחון של נטורופת שיוכל לאבחן את המקור למיגרנות ולספק לכם תפריט מותאם אישית להפחתה של ההתקפים. 

מי שירצה יוכל לפנות אל טיפול בשם אוסטאופתיה אשר נועד לעבוד על שרירים, רצועות, גידים ושלד. זהו טיפול שמטרתו להבין מהיכן נובעת הבעיה הרפואית כמו למשל בעיה בחוט השדרה או השלד בעיה במערכת העצבים וכולי. 

טיפול אוסטאופתיה נעשה כבר יותר מ100 שנים על ידי מומחים (קראו אודות תפקידו של אוסטאופת מומחה) שיודעים כיצד לבצע מניפולציות בשרירי הגוף ועיסוי מתאים כמו גם על ידי אבחון, איזון הגוף ומתן כלים למטופל להתמודדות עם כאב. כך רבים יכולים לפתור מיגרנות או שאר כאבים כרוניים. 

נוטלים פחות תרופות

חשוב לדעת שיש אנשים שנוטלים סוגים רבים ושונים של תרופות שלא רק שאינן מפחיתות כאב – אלא שהן מזיקות וממכרות. נסו על ידי טיפולים ברפואה המשלימה להפחית שימוש בתרופות ולהיעזר בתוספי תזונה במקום משככי כאבים. כך תוכלו להקל על עצמכם מכאבים ולנקות את הגוף: מה שיעזור להפחית עוצמה ותכיפות של כאב.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

חברת הסעות

מתי נצטרך לפנות לחברת הסעות?

בכל פעם בה אתם מעוניינים לנסוע ברכב נוח ובטיחותי כאשר מאחורי ההגה יושב נהג מקצועי – חברת הסעות מקצועית היא הכתובת. החברות המובילות בתחום מבצעות

קרא עוד »
יועץ פרישה לפנסיה

יועץ פרישה לפנסיה

לקראת גיל הפנסיה, אזרחים רבים אינם מודעים לכספים הקיימים ברשותם ואינם יודעים כיצד לחסוך אותם או לחלופין להשקיע את הכספים במטרות שונות. לאור הסבך הזה

קרא עוד »