מהו וואטסאפ לעסקים / וואטסאפ ארגוני?

וואטסאפ לעסקים

וואטסאפ לעסקים הוא כלי שיכול לעזור לכם בהתנהלות מול הלקוחות בעסק. מאז שחדרה תוכנת המסרים לחיינו, נראה שכל הלקוחות מצפים שנהיה זמינים בוואצפ', זו תוכנה נוחה שכולם משתמשים בה וזה נראה לגיטימי שאתם צריכים להיות שם.

אולם מי שבאמת מנהל עסק יודע שלהיות בוואצפ' זה אולי הדבר האחרון הרצוי. ראשית, הסחות הדעת שנגרמות כתוצאה מהאפליקציה לא מאפשרות לנהל את העסק בצורה שפויה וממוקדת, שנית, ברור שאתם לא יכולים לנהל ערוץ ישיר כל היום מול הלקוחות שלכם, מהר מאוד אתם עלולים למצוא את עצמכם במבול של הודעות בלתי נגמרות.

אז מה עושים? מצד אחד אתם רוצים לתת שירות מעולה, מצד שני אתם רוצים גם לנהל את העסק שלכם בשפיות ולהתקדם הלאה, הכירו את וואטסאפ ביזנס שיעזור לכם בעניין הזה. 

וואסטאפ לעסקים:

תוכנת המסרים המיידים הבינה את הצורך של העסקים ופתחה אפליקציה ייעודית המותאמת לצרכיהם של העסקים. זה נראה אותו דבר כמו האפליקציה הרגילה אולם היא מכילה אפשרויות שונות שמותאמות לצרכים של עסק. 

פתחנו את המאמר בכך שלנהל עסק באופן שפוי אתם צריכים להיות ממוקדים ולכן, לענות לשאלות בוואצפ' כל היום, זה לא מה שאתם רוצים לעשות.

בוואצפ' ביזנס אתם יכולים לבנות צ'אט בוט חכם ומערכת API לשליחת הודעות. צ'אט בוט, למי שלא מכיר, זהו רובוט שמדבר במקומכם ומתקשר עם הלקוח בצורה ידידותית בלי שאתם צריכים להפסיק את עבודתכם.

אתם מגדירים מראש את המענה של הרובוט והוא עונה ללקוח בצורה אוטומטית. לפעמים הוא יכול לפתור ללקוח את הבעיה בצורה מיידית ולפעמים הוא יגיד ללקוח שאתם עסוקים כרגע ותענו לו לא יאוחר משעתיים, נניח.

כך, הלקוחות מקבלים מענה מעולה מצד אחד ואתם יכולים להיות ממוקדים בפעילות של העסק.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

חברת הסעות

מתי נצטרך לפנות לחברת הסעות?

בכל פעם בה אתם מעוניינים לנסוע ברכב נוח ובטיחותי כאשר מאחורי ההגה יושב נהג מקצועי – חברת הסעות מקצועית היא הכתובת. החברות המובילות בתחום מבצעות

קרא עוד »
יועץ פרישה לפנסיה

יועץ פרישה לפנסיה

לקראת גיל הפנסיה, אזרחים רבים אינם מודעים לכספים הקיימים ברשותם ואינם יודעים כיצד לחסוך אותם או לחלופין להשקיע את הכספים במטרות שונות. לאור הסבך הזה

קרא עוד »