צביעת אלומיניום בהתזה

צביעת אלומיניום בהתזה

כשצבעו את האלומיניום לראשונה, אף אחד לא חשב שהוא יעשה כל כך הרבה בעיות. בסך הכול מדובר במתכת ידידותית, רכה, אבל משום מה כשבאים לצבוע אותה, כל השדים יוצאים מתוכה.

אם תנסו פעם לצבוע אלומיניום כמו שצובעים עץ, אתם תתקלו בכמה בעיות. ראשית, הצבע לא נתפס כמו שצריך על המשטח הוא נוטה לנזול לצדדים, ככה שכשהוא מתייבש נוצרים משקעים בחלק מהאזורים ובאזורים אחרים יש תוספת צבע. ראו לדוגמה צביעת ארונות מטבח בהתזה!

הבעיה השנייה שאין שום דבר שיבטיח שהצבע לא יתקלף מהר מאוד מהסיבה הפשוטה, הוא לא באמת נתפס על המתכת. אז איך כן צובעים אלומיניום אתם שואלים? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

שלבים בצביעת אלומיניום בהתזה

כדי לצבוע את האלומיניום בצורה יעילה, כזו שלאחר הצביעה אתם מזהים אלומיניום חלק צבוע היטב כמו ביצירת אומנות, עליכם לעבור מספר שלבים.

ראשית, יש לבחור היטב את המשטח שעליו אתם רוצים לעבוד. למשל, אם אתם רוצים לצבוע את החלון מחדש, עליכם לסמן היטב את שטח הצביעה ולאחר מכן לעטוף בדבק או נייר כל שהוא את האזורים שמסביב כדי שלא יישארו שאריות של צבע שיתחברו לחלון.

נציין רק שלפעמים הרבה יותר פשוט להוציא את כל המסגרת ולעבוד עליה בנפרד. כאשר אתם לוקחים חברה מקצועית שמבצעת צביעת אלומיניום בהתזה, ככה הם יעבדו בדרך כלל.

לאחר שסימנתם את גבולות הצביעה, עליכם לנקות את המשטח בצורה קפדנית כדי שלא יישאר עליו שום לכלוך. רק לאחר מכן ניתן לצבוע את המשטח בצורה אחידה ולחכות להתייבשות. אם אתם רוצים להשיג תוצאות טובות יותר תצטרכו להשתמש בצביעה בהתזה. זוהי שיטת צביעה שמתיזים צבע על המשטח בלחץ נמוך, כך נוצר משטח אחיד ביותר.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

ספות

בהחלט אפשר לומר כי חדר הסלון הוא החלל המרכזי בבית. למעשה זהו המקום בו שוהים בני הבית מרבית מהזמן, וחשוב שיהיה מעוצב ובעל אווירה נעימה,

קרא עוד »

צילום מוצרים לאמזון

עידן הקורונה הביא עמו לשינויים משמעותיים ומהותיים בכל אורח החיים שלנו. אנחנו מוצאים את עצמינו מתנהלים בצורנה שונה לחלוטין מכפי שהורגלנו עד כה. הדבר בא

קרא עוד »
אורתופד מנתח ברך

אורתופד מנתח ברך

בחירת מנתח לכל סוג של ניתוח, צריכה להיות בררנית וקפדנית, כדי שתוכלו לקבל את הטיפול המתאים והנכון ביותר עבורכם. אורתופד ומנתח ברך כמו פרופ' רונן

קרא עוד »