חומר איטום לבריכות – מה מומלץ?

ניקוי בריכה

החלום של כמעט כל ישראלי הוא לגור בבית פרטי, וכיום מכיוון שרמת החיים עלתה, הרבה יותר אנשים יכולים להרשות לעצמם גם לבנות בריכה בשטח החיצוני של המבנה. בריכה היא כיף גדול אולם גם יש לתחזק אותה. כאן נכתוב על: חומר איטום לבריכות – מה מומלץ?

מהם צרכי האיטום של הבריכה?

כאשר מתכננים את הבריכה ובונים אותה, ניתן בקלות יתר גם להבין מהם התנאים בהם היא תזדקק לאיטום. 

מה קורה כשהבריכה איננה אטומה כנדרש?

והיה ותזלזלו בעניין איטום הבריכה, קיימת אפשרות לבזבוז מים רב שאין לו הצדקה. המים הללו מחלחלים לאדמה, ואם האדמה קרובה מאוד לבית, הרטיבות תחדור גם אליו.

בחרו אך ורק בחברה מקצועית

בכדי לאטום את הבריכה ולדעת אילו חומרי איטום מתאימים לה, יש לאתר את החברה הטובה ביותר לעבודות איטום, וותיקה ובעלת ניסיון רב בתחום האיטום. העובד שישלח אליכם, יזהה מיד איזה איטום נדרש לבריכה.

חומרי איטום לבריכות

ניתן לאטום את הבריכה בשתי דרכים: איטום שהוא חיצוני, כך ניתן להגן גם על כלל המערכות של הבריכה, כולל מערכת טיהור, מערכת סינון ואפילו מערכת התאורה.

באמצעות איטום שהוא חיצוני, עובד מקצועי יוכל לאטום את כל אותם אזורים בהם יש ליקויים, כגון סדקים למשל.

וקיים גם חומר איטום שהוא פנימי. כאן יש לבחור בחומר האיטום הטוב ביותר ולבצע את העבודה בצורה מדויקת ויסודית. על העובד להתייחס למערכת הניקוז, מערכת הסינון ומערכת תאורה.

רק חומר איטום איכותי

פנו לקבלן איטום מומלץ, אשר משווק וגם מוכר את חומרי האיטום הטובים ביותר לבריכה, חומרים איכותיים ובטיחותיים, להם גם תו תקן – למשל חומר איטום פוליאוריטני או חומר איטום ביטומני.

אלה הם חומרי איטום ייעודיים לבריכות, כך ניתן לאטום את הבריכה על הצד הטוב ביותר.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

צלם ספורט יצירתי

צלם ספורט יצירתי

כדי לצלם תחרויות ספורט, תצטרכו לברור לכם צלם יצירתי, איכותי ומקצועי. אם חשוב לכם לקבל את התמונות הטובות ביותר, תצטרכו לעמול כדי להביא את הצלם

קרא עוד »

מה בודק חדירות עושה?

אחד המקצועות המסקרנים, מאתגרים ואלו שמסגרתם ניתן להרוויח שכר יפה הוא מקצוע בדיקת חדירות. במאמר זה נחשוף בפניכם מה בודק חקירות עושה. קריאה נעימה. המטרה

קרא עוד »