בעל חנות? למה גם אתה חייב קופות ממוחשבות לחנויות

ימי המכולת עברו חלפו להם וגם התקופה שבה אפשר היה לנהל את החשבון במחברת מקומטת או מקסימום מחשבון. צריך להתקדם עם הקצב ולהוסיף לחנות קופה ממוחשבת.

פריטים בקופה 

עם הגדל במספר המוצרים בכל אחד מהתחומים הקמעונאיים הובן הצורך בעבודה באמצעות קופות ממוחשבות לחנויות שהן למעשה מחשבים אשר באמצעותם מנהלים את כל נושא המכירות, המלאי וניהול העסק.

זה התחיל ברשתות השיווק ועבר מהר מאד גם לתחומים אחרים כמו ביגוד, נעליים, מוצרי חשמל  וכל תחום אחר העוסק בשיווק מוצרים. בכל חנות הוסיפו את כל פריטי המלאי וכך שולטים על המכירות. 

תפקידה של קופה ממוחשבת

כשהכל היה קטן אפשר היה לנהל חשבון במחשבון עם סרט ולעקוב אחרי המלאי באופן ידני, אבל כמויות גדולות של מלאים, מוצרים וסחורות מצריכים מעקב קפדני והחשבונות הפכו למורכבים ומסובכים. 

הקופה הממוחשבת מאפשרת הוצאת דו"חות מכירה ומעקב אחרי מלאי בצורה פשוטה וקלה. בעזרת הדו"חות אפשר לנתח את התנהגות הקונים והמוצרים ולהבין מה המוצרים המבוקשים ומה עדיף לא להזמין יותר. הקופה הממוחשבת מאפשרת הזנת מבצעים ומחירים ושליטה נוחה יותר בשינויים. יתרון נוסף של קופה ממוחשבת הוא המעקב אחרי צורות התשלומים וההכנסות, זיכויים, חשבוניות מס וסיכום הכנסות יומי, שבועי וחודשי וגם השוואות בין תקופות.

שליטה ובקרה

לכל בעל עסק חשוב לדעת כיצד מתנהל העסק בהיעדרו ובעזרת קופה ממוחשבת יכול בעל העסק לעקוב אחרי המכירות שבוצעו בימים הללו. נוסף על כך יכול להבטיח בעל העסק ללקוחותיו את בטחון העסקאות, אבטחת המידע והתקדמות טכנולוגית לאפשרויות התשלום החדשות והמתקדמות. 

לכן זה ברור אם אתה בעל עסק, בעל חנות למה גם אתה חייב קופות רושמות לחנויות שלך.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מיגון מעליות

ישנן חברות וותיקות, מקצועיות ובעלות שם בארץ, העוסקות בתחום של מיגון מעליות.   מיגון ללא פשרות אמנם יש לא מעט חברות בארץ העוסקת בתחום מיגון

קרא עוד »