שיקום מבנים בדגש על איטום קירות חיצוניים

שיקום מבנים

בארץ קיימים מבנים רבים שנבנו לפני שנים רבות תחת תקנים ישנים, חומרי בנייה ישנים והחשש שהם לא יעמדו בפני אסון טבע הוא גדול כמו גם בלאי טבעי רב שנוצר על בניין והמעטפת שלו. לכן, בשנים האחרונות אנו רואים בניינים רבים מבצעים תהליך של שיקום מבנים על מנת לחזק אותם בפני נזקי טבע שהם עלולים לעמוד בפניהם ולהבטיח את עמידותם של אותם מבנים בטווח הארוך.

איטום קירות חיצוניים

אחד האספקטים היותר חשובים בשיקום מבנים הוא איטום חיצוני לבניין ושיקום המעטפת של המבנה. עם השנים נוצר בלאי באיטום ומיד מתחילים לחדור הן מהגג והן מהקירות החיצוניים של המבנה. לכן, חשוב מאוד לבצע את התהליך של חידוש המעטפת על ידי קבלנים שמתמחים באיטום קירות חיצוניים בדגש על איטום מחדש של מבנים ישנים.

שיקום מבנים

מבנים רבים כיום זקוקים לשיקום כאשר לא רק מבנים ישנים אלא גם מבנים שנבנו לפני כעשור או שניים וצריכים תחזוקה שוטפת של המעטפת החיצונית כמו בנייני משרדים עם מערכות אלומיניום למשל בתור קירות חיצוניים זקוקים לעיתים קרובות לשיקום המעטפת. תהליך זה מתבצע בדרך כלל על ידי הורדת אנשי מקצוע באמצעות שיטת הסנפלינג על מנת לתקן נזקים מבניים באלומיניום שקרו במשך השנים כמו גם תיקון בעיות איטום כאלה ואחרות.

חשוב מאוד שמי שמבצע את פעולת השיקום הזו גם תהיה לו הבנה עמוקה בנושא האיטום שכן בעיקר עם מערכות אלומיניום הדבר יכול להיות לעיתים די מורכב, אך בנוסף על מי שמבצע את העבודה הזו להיות בעל רישיון לעבודה בגובה שכן סנפלינג דורש הכשרה מטעם משרד העבודה ורישיון מיוחד של עבודה בגובה.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

תיקון דלתות

תיקון דלתות

אף פעם לא נוכל לדעת מתי הדלת שלנו תתקלקל או מתי היא תשחק ונצטרך להחליף אותה. בדרך כלל, אנחנו אוהבים להחליף את הדלתות שלנו לעיתים

קרא עוד »
פירוק רכבים

מהו מגרש פירוק רכבים

מגרש פירוק כלי רכב נראה כמו מגרש גרוטאות ענק של מכוניות ישנות. לרוב זהו שטח גדול ורחב, שכולו מיועד לאחסון רכבים ישנים, בשלבים שונים של

קרא עוד »