דירה להשקעה – בארץ או בחו"ל?

דירה להשקעה

זה לא סוד שנדל"ן היה ותמיד יהיה אחד התחומים הכי חמים שיש בעסקים. אנשים רבים, שיש להם קצת כסף בצד, מתחילים לחשוב על אפיקים להשקעה של הכסף שלהם על מנת שזה לא יישב להם סתם בחשבון ויעלה אבק. הם מבינים כי האופציה לרכישת נכס היא אופציה נפלאה עבורם שגם תספק להם הכנסה פסיבית וכסף נזיל מדי חודש וגם ככל שמחירי הדיור והשכירות עולים, כך גם ערך הנכס שלהם עולה. על כן הם מחפשים ומוצאים כי ההשקעה הבטוחה ביותר בעולם הנדל"ן היא ככל הנראה דירה למגורים.

לא תמיד הכול ורוד:

קחו בחשבון שכמו בכול השקעה יש סיכון. אתם יכולים לרכוש דירה במקום שבו יהיה לכם קשה למצוא מישהו שישכיר אותה או שהשכירות בה לא תהיה גבוהה במיוחד והתשואה השנתית על הנכס תהיה נמוכה מאוד. ישנם גם מקרים שבהם אזורים מושפעים לרעה מפוליטיקה, חוקים חדשים או אפילו שלא נדע ממלחמות ומצב ביטחוני ועל כן גם הדירות מאבדות את הערך שלהן ואתם עלולים לספוג נזק כספי. השתדלו לרכוש נכס ברמת סיכון נמוכה עם רווח נאה שישאיר אתכם ברווח וימנע סיכונים מיותרים.

חפשו את הפוטנציאל:

כאשר אתם באים לרכוש דירה להשקעה קחו בחשבון את הפוטנציאל של אותו מקום, לדוגמה רכישת של דירות קטנות בסמוך למוסדות אקדמאיים שם יש סטודנטים רבים שמחפשים דירה להשכרה במחיר סביר. אפשרות נוספת היא רכישה של דירה באזור מרכזי בעיר או רכישה של דירה באזור מתוייר מאוד והשכרתו לטווח קצר לתיירים.

האם כדאי להשקיע בחו"ל?

כל חברת נדל"ן מקצועית תמליץ לכם היום על רכישת נדל"ן בחו"ל. במקומות מסוימים אפילו באירופה (עוד מבלי להתרחק מעט לאזור ארה"ב) תוכלו לרכוש דירות נפלאות ברבע או שליש מחיר מאשר בישראל וליהנות אפילו מתשואה גבוהה יותר מדירה מקבילה בארץ. הנתונים תלויים כמובן גם במיקום הנכס, בגודלו, בממוצע השכירות באותו אזור מגורים, במדינת היעד וכו'. חברת להיצמד אל חברת נדל"ן מקצועית כמו רפאל נדל"ן למשל שתסייע לכם לבחור את הנכס הבא שלכם ולקבל החלטה מושכלת ונכונה יותר לגבי השקעת הכסף שלכם בדירות למגורים.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

ניסור בטון

ניסור בטון

היום ניתן לראות יותר ויותר צורך וביקוש לשירות של ניסור בטון. מדובר למעשה על דרך אפקטיבית לצורך התאמת המבנה לצרכים מסוימי. למשל, במידה ויש צורך

קרא עוד »