האם כדאי לכם לעשות חיפוי שיש למטבח?

חברת שיש

המטבח שלנו עשוי משיש, זה יכול להיות שיש קיסר או אבן גרנית, אך בסופו של דבר זה סוג של שיש (בארץ קוראים לכל סוגי האבנים החלקות 'שיש', בארצות הברית רק לאבנים מסוימות המיוצרים מ3 סוגי מיניראלים). חיפוי של שיש למטבח הינו שדרוג עיצובי נהדר למראה של המטבח. בעצם זה חיפוי של קירות המטבח בשיש דומה לשיש של המטבח עצמו. 

קראו עוד על שיש למטבח מבית ניר צבי >>>

שיש אחיד

המומחים ממליצים שהשיש המחופה יהיה דווקא כזה שנראה כמו השיש המקורי של המטבח, משני סיבות פשוטות: 1) להוזיל עלויות, שנים במחיר אחד, פחות עבודה. 2) מבחינה עיצובית יותר נכון להמשיך את ואתו קו של שיש שיש במטבח.

שיש טבעי או מלאכותי?

עוד צריך לדעת, שיש הפרש גדול מאד במחיר בין שיש טבעי לשיש מלאכותי. ועם כל זאת, אתם לא חייבים לקנות דווקא שיש טבעי כדי לחפות את קירות המטבח, כי גם שיש מלאכותי בדמוי שיש טבעי יעשה את העבודה מצוין. נכון אומנם, שהעמידותש ל שיש מלאכותי היא נמוכה יותר מאשר של שיש גרניט טבעי וכיוצא בו, אך המומחים לתחום אומרים, ששעל ידי הדבקה נכונה ומקצועית של השיש המלאכותי בקירות הבית, ניתן להגיע לאותה רמת עמידות כמו של שיש אמית, או קרוב לכך.

חיפוי שיש או חיפוי קרמיקה

רוב הבתים בארץ, מחופים מקרמיקה, היתרון הגדול של הקרמיקה אל מול השיש האוא כמובן המחיר: המחיר של מטר רץ של קרמיקה זול פי 4 מאשר מחיר שיש. לעומת זאת מבחינת האיכות, כמובן שלחיפוי שיש יש מעלות רבות: המראה העיצובי הנפלא שהשיש מתאים לחיפוי הקירות, קירות המצופים שיש עמידים יותר למים, לא צריכים כמות גדולה של רובה, וניתן לקדוח בה ולתלות עליה ארונות ומדפים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חגורת בטן לאחר ניתוח שאיבת שומן
קניה של חגורת בטן לאחר ניתוח הנה חשובה ביותר על מנת להאיץ את ההחלמה ולשמור על תוצאות הניתוח הרצויות....
קרא עוד »
דצמ 13, 2021
איטום קירות חיצוניים – מה צריך לדעת?
איטום קירות חיצוניים הוא חלק חיוני בתחזוקה ומיגון של כל מבנה. זה עוזר להרחיק לחות, אבק, מזיקים...
קרא עוד »
פבר 12, 2023
איך תבחרו טכנאי לתיקון מקרר?
תקלה במקרר? קרח מצטבר או נזילה של מים? חשוב לאתר טכנאי מומלץ אשר יבצע את התיקון הנדרש בהקדם. וזאת כדי...
קרא עוד »
יונ 28, 2019