כותנה מודפסת

כותנה מודפסת היא אופציה מצוינת לתפור מצעים עבור בני הזוג ועבור הילדים והתינוקות, תוך שימוש בבדי כותנה באיכות מעולה, בעלי צפיפות גבוהה בכל אינטש מרובע.

 

תפירה של מצעים

מי שיודע לתפור ויש לו מכונת תפירה טובה, מעדיף בדרך כלל לתפור את המצעים עבור בני הבית. הסיבה העיקרית היא כדי לייצר מצעים מבד שהוא איכותי ונעים מאד. מעבר לכך אפשר למצוא בחנות הבדים דוגמאות מודפסות בגוונים מאד מיוחדים ועם דוגמאות מדהימות בהתאם לגילאים.

 

תפירה של מצעים עבור תינוקות

לקראת הלידה אפשר לתפור עבור הבייבי הצפוי, סדינים עם גומי, סדיניות לקשירה מעל הסדין, ציפות עבור השמיכה וציפית עבור הכרית הקטנה. בנוסף לכך אפשר לתפור סדינים קטנים עבור העגלה וסדינים מרובעים עבור הלול.

התינוקות נהנים מאד להביט בהדפסים צבעוניים, זה גורם להם לחייך אליהם ולהיות מאושרים. לכן אפשר לבחור מתוך ההיצע העצום של הבדים המודפסים את ההדפסים שיהיו המעניינים ביותר עבורם. המבחר כולל הדפסים של משחקי כדור כמו כדורגל, כל מיני חיות חמודות, ציפורים מקסימות ועוד. לילדים הגדולים יותר, אפשר לתפור מצעים מבדים הכוללים כוכבים בהמון ובווריאציות, כדורגל, פרחים גדולים או קטנים ועדינים, הרבה צורות גיאומטריות בכמה צבעים ועוד.

 

תפירה של מצעים זוגיים

תמיד נעים להביט על המצעים הזוגיים המסודרים על המיטה, כשהם בהדפסים מיוחדים. אפשר לבחור בין פרחים עדינים וקטנים, או פרחים גדולים בעלי כמה גוונים. ציורים אבסטרקטיים, פסים, נקודות, צורות גיאומטריות, לבבות והמון דוגמאות נוספות.

אפשר לראות באתר את כל הדוגמאות ולעקוב אחר הפעילות באתר, כדי להיחשף לדגמים החדשים אשר מצטרפים לדגמים הקיימים. הצבעוניות הזו מוסיפה שמחת חיים רבה לכל חדר שינה ולכל אחד מחדרי הילדים בהתאם לנראות שלהם.

 

הכנסו עכשיו לאתר של החנות שלנו: https://textiletelaviv.co.il/.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא מהווה את אחד המקצועות החשובים ביותר בתחום הפיננסי, היות והוא יכול לסייע לכל אדם לבחור את המשכנתא המתאימה ביותר למצב הכלכלי שלו. אנשים

קרא עוד »

תיקון קונסולות משחק

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בוחרים לרכוש לעצמם קונסולת משחקים. מדובר ללא ספק על אחד הפינוקים הגדולים ביותר בחיים, היות וכל אחד היה

קרא עוד »