איטום קירות חיצוניים לפני החורף

איטום קירות חיצוניים

לקראת עונת החורף כדאי מאוד לבחון את הבניין שלנו ולבצע איטום קירות חיצוניים במידת הצורך על מנת למנוע מקרים של חדירת מי גשמים אל תוך הבית. חדירה של מים אל תוך המבנה, עלולה לגרום לרטיבויות בקירות ואף לעבור לקירות אחרים בבית וליצור נזק תברואתי ואסתטי בו זמנית. על מנת למנוע זאת יש להיערך מספיק זמן מראש לפני הגשם הראשון על מנת שלא נהיה מופתעים.

כיצד מבצעים איטום קירות חיצוניים?

ניתן לבצע איטום קירות חיצוניים לאחר איתור רטיבות של מבנה בשתי שיטות כאשר האחת היא הישנה והמוכרת והיא באמצעות הקמה של פיגומים סביב הבניין. כך, סביב כל הבניין ובכל הקומות ישנם פיגומים שעליהם עובדים אנשי האיטום ומבצעים את העבודה של האיטום והשיקום של המעטפת של הבניין. שיטה נוספת היא באמצעות סנפלינג שבמהלכה יגלשו עובדי האיטום מגג המבנה ויבצעו את כל עבודות האיטום הנדרשות כאשר באמצעות שיטה זו ניתן להגיע למקומות קשים שלא תמיד ניתן להגיע אליהם בעזרת פיגומים כמו חללים צרים למשל.

למה יש לשים לב בעת ביצוע עבודות איטום?

איטום קירות חיצוניים היא מלאכה מאוד עדינה ועל כן היא חייבת להתבצע בצורה מקצועית ביותר. ראשית וודאו כי לחברה אותה אתם רוצים לשכור עבור הפרויקט שלכם יש את כל האישורים המתאימים לעבודה בגובה כולל כיסויים ביטוחיים. מעבר לכך וודאו כי לאותה חברה העוסקת בעבודות בגובה יש ניסיון רב בעבודת איטום בגובה. בהיבט של העבודה עליכם לוודא כי העבודה מתבצעת בימים חמים בהם אין צפי לגשם וכי לפני שמבצעים לצורך העניין עבודות צבע על קירות המבנה נותנים קודם כל לשכבת האיטום שיושמה על הקירות החיצוניים להתייבש בצורה טובה על מנת שתשרת אתכם נאמנה לזמן רב.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

דיג'יי לחתונה

דיג'יי לחתונה

חתונה היא ללא ספק אירוע מרגש ומיוחד. כל זוג שמתחתן שואף שהאירוע שלו יהיה האירוע השמח, המרגש והמיוחד ביותר, אשר יותיר בהם זיכרון משמעותי וכמובן,

קרא עוד »

מתי נצטרך לוכד נחשים

כאשר אדם מגלה נחש בחצר ביתו או גרוע יותר בתוך הבית, ברור שהוא נכנס לפניקה וללחץ. נחש מצטייר בעיני רובינו כבעל חיים מסוכן מאוד שעשוי

קרא עוד »