נבון הנדסה – הצעד הנכון בדרך הביתה!

נבון הנדסה

בונים או משפצים? רוכשים דירה יד שנייה או מקבלן? זה הזמן להכיר את שירותיה המקצועיים של חברת נבון הנדסה  – חברת הנדסה מובילה בתחומה.

ענף הבנייה למגורים מרכז בתחומו מספר גדול של בעלי מקצוע ונותני שירותים, החל מאדריכלים ומהנדסי בניין, דרך קבלני עבודות עפר ותשתית ועד לקבלני אינסטלציה, חשמל וקבלני ביצוע של עבודות גמר וכדומה. כלל המעורבים בהליך הבנייה אמונים על ביצועו של שלב כזה או אחר בתהליך הבנייה, כאשר הליווי והפיקוח על הנעשה באתר הבנייה מומלץ שייעשה באמצעות חברות הנדסה חיצוניות המאפשרות ליזם ו/או לאדם הבונה את ביתו הפרטי, ליהנות ממגוון רחב של שירותי ניהול ופיקוח משלב התכנון ועד קבלת מפתח.

נבון הנדסה – ניסיון רב שנים בניהול פרויקטים למגורים

חברת נבון הנדסה בניהולו של רונן נבון, בוגר הפקולטה להנדסה אזרחית ובעל ניסיון רב שנים בניהול פרויקטים למגורים, הינה חברה מובילה בתחום התכנון, הניהול והפיקוח במסגרת פרויקטים שונים בענף הבנייה. שירותי החברה חולשים על כל היבטי התכנון והביצוע של פרויקטים שונים בענף הבנייה, תוך התמקדות במתן שירותי ניהול ופיקוח במגזר הפרטי והמסחרי כאחד.

בין יתר שירותי החברה תוכלו למצוא:

  • שירותי ניהול ופיקוח משלב התכנון ועד קבלת מפתח – שירות ייעודי המותאם לכל אילו מביניכם המצויים בהליכי בנייה עצמית של בית חלומותיהם. כמו כן, השירות מיועד לאילו מביניכם המצויים בהליכי שיפוץ מן היסוד בשטח הבית ו/או הדירה.
  • שירותי עבודות גמר-  ביצוע עבודות גמר לבתים פרטיים, מבני מגורים רבי קומות, מתחמי מגורים משותפים ומבני מסחר ותעשייה. עבודות הגמר מתבצעות על ידי קבלני משנה המפוקחים ומבוקרים על ידינו לאורך כל שלבי הביצוע האפשריים וזאת משלב בניית השלד ועד סיום הבניה.
  • שירותי אחזקת מבנים מסחריים – שירות ייעודי לצרכי ניהול ואחזקה של מבני מסחר, מוסדות ציבור וממשל.
  • שירותי ביקורת בדק בית- שירות ייעודי לרכוש דירות מקבלן ו/או רוכשי דירות יד שנייה. שירות זה מיועד לצרכי איתור ליקוי בנייה ובעיות כאלו ואחרות בנכס המיועד לרכישה.

בנוסף, החברה מספקת שירותי ייעוץ ותכנון הנדסי לקראת התחלות בניה ומתן שירותי ייעוץ בכל הנוגע לחישוב כמויות לצורך בניית תקציב לבנייה.

שירות מקיף וכולל במסגרת ליווי פרויקטים לבניה עצמית

במידה וגם אתם עתידים לבנות את ביתכם הפרטי בזמן הקרוב, זה הזמן להכיר את מכלול השירותים המקצועיים המוצעים לכם בחברת נבון הנדסה במסגרת שירותי ניהול ופיקוח משלב התכנון ועד קבלת מפתח, כאשר ברשימת השירותים המורחבת המוצעת על ידינו תוכלו למצוא: הליך בחירה קפדני של אנשי המקצוע ונותני השירות לאורך כל שלבי הבנייה, הכנת חומרים למכרז וחישובי כמויות לצורך ניהול בקרה תקציבית, מעקב בזמן אמת אחר הנעשה באתר הבנייה וניהול לוחות זמנים, בדיקה ואישור של חשבונות קבלנים לתשלום, תיאום וסנכרון בין בעלי המקצוע, ומעל הכול, פיקוח יומיומי ומעורבות גבוהה מצידנו לאורך כל שלבי הבנייה.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך