למה כדאי להשתמש בשירותי עורך דין עבור תביעות סיעוד?

עורך דין עבור תביעות סיעוד

תביעות סיעוד אלו תביעות שמוגשות לחברות הביטוח בהן מבוטח האדם המוגבל או הקשיש. המטרה של התביעה היא לקבל גמלת סיעוד אשר נועדה לתמוך בקשיש מבחינה כלכלית, ולספק לו הכנסה נדרשת עבור עזרה יומיומית בביצוע פעולות חיוניות. על פניו נראה כי הדבר אינו מורכב כלל. אם הגיע יום בו הקשיש איבד את היכולת שלו לדאוג לעצמו, והוא אינו מסוגל לנהל את חייו באופן עצמאי – הוא יקבל עזרה מגורם חיצוני במימון של גמלת סיעוד.

> קראו על תהליך תביעת סיעוד ביטוח לאומי

אז למה צריך כאן עורך דין?

אך לא כל אחד יכול לממש את הזכויות שלו מול חברות הסיעוד בכוחות עצמו. כדי להצליח לקבל את מלוא הסכומים שמגיע לקשיש המוגבל לקבל, עליו להתנהל בעזרת עורך דין מקצועי בתחום הסיעוד. וזה כדי להגיש את התביעה בצורה שתהיה קבילה. כדי לדעת מה צריך לומר ואיך צריך לפעול כדי לעבור את התהליך בהצלחה. וכמובן – לכוון את הקשיש לקראת מבחן מנטל אותו הוא עתיד לעבור. כך יש סיכויים גבוהים יותר שגמלת הסיעוד תאושר בהתאם למצבו האמיתי של הקשיש.

לקבל את מלוא הסכומים שמגיע לכם לקבל

יש להבין כי גמלת סיעוד נקבעת בהתאם לרמת הקושי והמוגבלות של הקשיש. יש שש דרגות אשר קובעות על רמת העזרה שיקבל המוגבל. על פי המבחן שייערך יוחלט מהי הדרגה הנוכחית של הקשיש. גם כאן חשוב לנו לפעול באופן מומלץ כדי לא להחמיץ את הקצבאות שמגיע לנו לקבל. כאשר אנו מלווים עם עורך דין מיומן ובעל ידע עשיר בתחום הזה כמו עו"ד גלעד רמתי, התהליך עתיד להיות יעיל, ממוקד מטרה. ומה שהכי חשוב – עם סיומו מסתבר כי תזכו למקסימום הזכויות שמגיע לכם לקבל עבור עזרה לקשיש.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך