שימושים של דוד קיטור בתעשייה

דוד קיטור

היום ניתן למצוא בסוגי התעשיות השונות בארץ ובעולם, שימוש נרחב באחד האמצעים היעילים והשכיחים ביותר – דוד קיטור. מדובר על אמצעי איכותי ואמין, בעל עמידות גבוהה ותוחלת חיים בלתי מוגבלת. דודי הקיטור החדשים, ניחנים בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת, אשר מאפשר לנצל למקסימום את הניצולת האנרגטית שלהם. דוד קיטור איכותי ומקצועי, יגיע בעובי של 150 מ"מ, המבטיח מקצועיות ועמידות לאורך זמן. כמו כן, ניתן היום למצוא דודים בתפוקות שונות, החל מחצי טון לשעה ועד לתפוקה של 30 טון לשעה. כאשר מדובר על לחצי עבודה, מדובר על טווח רחב שעומד על חצי בר בתחתית הסולם, ומגיע עד לרמה של 32 בר. כל אחד יכול לבחור האם ברצונו לרכוש דוד קיטור שישמש אותו לאורך השנים, או לחילופין לשכור דוד מקצועי ואמין לתקופה קצה יותר. למעשה דוד קיטור בתעשייה מאפשר להניע את גלגלי המפעל, לאפשר לו לעבוד בצורה תקינה ולייצר את המוצרים שלו בצורה חלקה וללא שום בעיות מיוחדות.

שימושים של דוד קיטור בתעשייה – מספר עובדות שכנראה שלא ידעתם

קודם כל, חשוב להבין כי דוד הקיטור משתלב בשרשרת ייצור האנרגיה הדרושה לעבודה התקינה של המפעל. באמצעות מבער תעשייתי, הדוד מייצר אנרגיית חום עצומה, אשר מועברת באמצעות המים הנמצאים במיכל לשימושים השונים של המפעל. תהליך העבודה של הדוד הינו פשוט למדי, המבער גורם לחימום של המים, המים המחוממים לטמפרטורות גבוהות מייצרים קיטור, אשר מועבר באמצעות ציוד מיוחד המחובר לדוד לחוליות הבאות בשרשרת הייצור. חשוב לדעת שכל דוד קיטור מכיל מערכת פיקוד ובקרה, שתפקידה לוודא כי הדוד פועל בצורה תקינה. כמו כן, כל דוד קיטור חייב לעמוד בתקנות המחמירות ביותר, על מנת להבטיח את בטיחות העובדים במפעל. דודי קיטור נפוצים בסוגי תעשיות רבות ומגוונות, כמו למשל במפעל לייצור טקסטיל, מפעל לייצור מזון ועוד. השימוש בקיטור מאפשר למעשה ייצור של מוצרים שונים, שיהיו נקיים לחלוטין מרעלים ולכן בטוחים לשימוש ולאכילה.

לסיכום, ניתן היום למצוא לא מעט שימושים שונים ומגוונים של דוד קיטור בתעשייה אצל חברת אנרגטיקה. מדובר למעשה על פתרון זול, נוח ובטיחותי, המאפשר לייצר מגוון רחב של מוצרים במפעלים השונים.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

חברות ייעוץ אסטרטגי

כיצד בוחרים חברת ייעוץ אסטרטגי

שינויים ארגוניים והגעה ליעדים שנקבעו דורשים דרך. תכנון נכון שיהיה מורכב מצעדים קטנים אותם יש לבצע ומשימות המוגדרות בזמן, יאפשרו לארגון להשיג את אותם היעדים

קרא עוד »