5 טיפים לאילוף כלבים

אילוף כלבים

לא מעט בעלי כלבים מוצאים את עצמם אובדי עצות אל מול הליך אילוף הכלבים שלהם. הליך זה אינו פשוט כלל ודורש רבות מבעלי הכלבים על מנת להצליח לאלף בצורה נכונה ומיטבית את הכלבים. במידה וגם אתם מעוניינים להצליח לאלף את הכלב שלכם בצורה הטובה ביותר כך שתוצאות האילוף לא יאחרו להגיע, חשוב לדעת לעשות זאת נכון. בדומה להליך חינוך של בני אדם, במידה והליך האילוף אינו נעשה כראוי, הדבר עלול לפגוע באופן ישיר בהרגלי הכלב שלכם, בחיבור שלו עם בעליו וכמובן בהצלחת כל הליך האילוף. אז לפני שאתם מתחילים, הנה לכם מספר נקודות חשובות שיסייעו לכם לאלף בצורה מקצועית ונכונה את הכלב שלכם.

קראו גם על: משחקים לכלבים

הנה לכם כל הדגשים החשובים לאילוף הכלב

הנקודה הראשונה ואולי החשובה ביותר היא סבלנות. חשוב להבין כי אילוף כלבים מחייב את הבעלים לשמור על סבלנות לאורך זמן על מנת לוודא כי הכלב יצליח להתרגל לדרישותיו. כמו כן חשוב לדעת כי צעקות או הפחדות של הכלב על פי רוב יניבו תוצאות הפוכות מאלה שתרצו. הכלבים לא תמיד מבינים כי הצעקות והכעסים של בעליהם נובעים מכך שהם אינם מצייתים לדירותיהם. לכן, כעסים מיותרים עלולים לגרום לכלבים להרגיש מפוחדים ומכונסים בתוך עצמם מה שכמובן יקשה מאוד על כל הליך האילוף. נוסף על כך חשוב להעניק לכלב מספיק זמן בעת הסיבובים היומיים על מנת שיצליח לעשות את צרכיו ברוגע. על מנת לעשות זאת נכון חשוב לעצור את ההליכה לחלוטין ולהמתין במקום עד לעשיית צרכיו של הכלב.

סבלנות וסלחנות – רק כך תצליחו

גם את הסיבובים הקבועים לעשיית הצרכים חשוב לדעת מתי לעשות. על פי רוב מומלץ לעשות סיבוב בבוקר כאשר הכלב מתעורר וסיבוב נוסף לאחר אכילתו. כך ניתן יהיה לוודא כי הוא יעשה את צרכיו במהלך הסיבוב ולא בפנים הדירה.

נכתב בשיתוף אתר ROYAL PET

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

רואה חשבון

רואה חשבון

אילו מחלקות חייבות להיות אצל רואה חשבון שאתם בוחרים? כיצד בוחרים את אנשי המקצוע הטובים ביותר לסיוע בניהול העסק שלכם? ולמה כל בעל עסק חייב

קרא עוד »