עשית תאונה בזמן נהיגה בפסילה, האם הביטוח יכסה?

נהיגה בפסילה

נהיגה בזמן פסילה היא עבירה משמעותית. נהג אשר לקח חלק בתאונה כאשר הוא נמצא בפסילה עלול להתמודד עם מצב שבו הביטוח לא יכסה את עלויות התאונה. במצב שבו מסתבכים עם רשויות החוק ונאלצים להתמודד עם השלכות של תאונה ללא ביטוח, מומלץ לקבל ליווי מקצועי של עורך דין, אשר יוכל לעזור לכם ולעשות כל מה שצריך על מנת לדאוג לכך שתתנהלו בצורה הרבה יותר טובה בסופו של דבר.

כפי שאתם יכולים לתאר לעצמכם, יש לא מעט היבטים שצריכים לבוא בחשבון כאשר מתמודדים עם תאונה וההשפעות שלה. אם תרצו לברר את הפרטים לעומקם ולהבין בדיוק מה מגיע לכם מהביטוח, אם בכלל, תוכלו לפנות אל עורך דין שמתמחה בדיני תעבורה. הוא יוכל לייעץ לכם בנושא.

לא בטוחים מה לעשות? פנו לעו"ד

אם אתם נאלצים להתמודד עם לא מעט סימני שאלה שקשורים בהתנהלות שלכם מול הביטוח, אז כדאי לדעת שבמקום לעשות דברים שאתם לא בטוחים לגביהם, כדאי לפנות בהקדם אל עו"ד תעבורה אליאס סיילס על מנת שיוכל לעזור לכם. אנו בטוחים שזה יוכל להקל עליכם רבות.

על מנת להבטיח שאתם מקבלים שירות מהימן ויוצא מן הכלל בכל המובנים, יהיה כדאי לכם לבחור בקפידה את עורך הדין ולעשות כל מה שאתם יכולים על מנת לוודא שתוכלו בסופו של דבר לקבל שירות מצוין.

אל תתפשרו על הבטיחות שלכם בכביש

בכל פעם שאתם עולים על הכביש עם הרכב שלכם, תשאלו את עצמכם האם אתם עושים זאת בהתאם לחוק ולא מבצעים עבירה כזו או אחרת. תזכרו שאתם לא רק מסכנים את הבטיחות שלכם, אלא גם ניצבים בפני קשיים משפטיים והשלכות של החוק בכל הנוגע לביטוח ופיצויים שתוכלו לקבל.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא מהווה את אחד המקצועות החשובים ביותר בתחום הפיננסי, היות והוא יכול לסייע לכל אדם לבחור את המשכנתא המתאימה ביותר למצב הכלכלי שלו. אנשים

קרא עוד »

תיקון קונסולות משחק

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בוחרים לרכוש לעצמם קונסולת משחקים. מדובר ללא ספק על אחד הפינוקים הגדולים ביותר בחיים, היות וכל אחד היה

קרא עוד »