סוגי כלבים – איך נדע לזהות סוג של כלב שמתאים לנו?

קיימים הרבה סוגי כלבים שהם חלק מחיינו. הם חלק חשוב מהמשפחה ובחיי היומיום שלנו. אנחנו אוהבים אותם והם אוהבים אותנו בחזרה. הם יצורים מאוד רגישים ויכולים להיות די רגשיים מדי, מה שהופך אותם לחיות מחמד מושלמות עבור ילדים או כאלה שיש להם בעיות עם הרגשות שלהם.

אנחנו לא צריכים לחשוב על הכלבים האלה כתחליף לבני אדם אלא במקום בן לוויה לאנשים שמתקשים ברגשות שלהם או בתקשורת עם חיות המחמד שלהם.

כלבי מחמד – כל מה שצריך לדעת עליהם

כלבים הם אחת מחיות המחמד הפופולריות ביותר. הם מאוד שימושיים עבור בעליהם. ניתן לאמן אותם לעשות הרבה דברים שונים כולל להביא, לשחק עם כלבים אחרים, לשמור על הבית וכן הלאה. אבל יש להם גם הרבה תכונות שליליות כמו להיות עקשן, תוקפני ותוקפני כלפי בני אדם. תכונות שליליות אלו מקשות על אילוף ואימוץ כחיות מחמד, מכיוון שלעתים קרובות הם זקוקים ליותר תשומת לב ממה שבני אדם יכולים לתת להם.

הבעיה העיקרית היא שכלבים הם יצורים טריטוריאליים והם לא יסבלו אף אחד אחר בטריטוריה שלהם. המשמעות היא שאם יש כלב נוסף בסביבה, לא יורשה להתקרב לבעליו או לבני משפחתו. אז אנחנו צריכים למצוא דרכים לפתור את הבעיה הזו מבלי להפוך אותם לתוקפניים כלפינו או כלפי משפחותינו.

איך בוחרים כלב?

ראשית, הדבר החשוב ביותר הוא לבחור את הגזע הנכון. במהלך השנים, אנשים רבים התאכזבו כאשר בחרו בכלב מגזע מסוים והתברר שהוא גדול מדי או לא חזק מספיק לצרכיהם. לכן, לפני שאתם בוחרים כלב, חשבו למה אתם צריכים אותו.

שנית, ודא שהכלב שלך בריא ובכושר. וודאו שלכלב שלכם יש מזג טוב כדי שלא יכנס למריבות עם כלבים אחרים וגם הרחיקו אותו מילדים וחיות אחרות ככל האפשר.

קראו עוד באתר של revivolution dogs >>>