מאמן רכיבה

מאמן רכיבה

מאמן רכיבה הוא דמות חשובה מאד בעיניהם של המתאמנים. הוא זה שמנחיל להם את האהבה העצומה לרכיבה על האופניים, מוביל אותם לאימונים ולרכיבות אין סופיות בבקרים, בסופי שבוע, בחגים ובכל זמן אפשרי.

מאמן רכיבה 

ההתלהבות הענקית של מאמן הרכיבה אשר נשמעת בכל משפט שלו, סוחפת במהירות רבה גם את המתאמנים והם מצפים בדריכות רבה לכל אימון אונליין כדי לעלות שוב על האופניים וליהנות מההסברים החכמים, מהאימונים הפיזיים הנדרשים ומכל המעטפת אשר מקבלת ממדים חדשים של סיפוק אישי.

אימוני רכיבה 

מאמן הרכיבה מלמד את הרוכבים כמה רבדים אשר קשורים לרכיבה על האופניים. את כל הקשור לאופניים בטיחותיות ובדיקה שלהן טרם היציאה לרכיבה כדי לוודא שהאופניים התקניות הן בטיחותיות. מעביר לכך הוא מדריך את הרוכבים על אופן העלייה לאופניים תוך הטייתם, ישיבה בגובה הנכון על הכיסא, כך שהרוכב יהיה יציב ושרגליו יגעו בקרקע. 

השלב הבא בלימוד הוא האימונים הפיזיים. מתיחות בתחילת כל אימון, עלייה ברמת הכושר הגופני האישי של כל רוכב, שמירה על שיווי משקל, שימוש בוואטים ובקלוריות, חיזוק שרירי הבטן והמותניים אימוני סיבולת לב ריאה, חיזוק הרגליים ועוד.

האימונים הגופניים מתגברים בקצב מתון כדי לא ליצור עצימות גבוהה מדי בבת אחת. בכל פרק זמן, דרגת הקושי עולה ועימה נוצר מצב שהרבה יותר קל לרוכבים לרכב על האופניים. לאחר מתיחות נכונות גם אין כאבים בתום יום האימונים ולכן התחושה היא נפלאה שמבצעים אימונים נהדרים תוך שיפור הכושר הגופני ואין לכך השלכות כואבות לאחר מכן.

מורה דרך לחיים 

המאמנים המיומנים והמנוסים מתווים את דרך הרכיבה כדרך חיים ולכן מדרבנים את המתאמנים להתמיד באימונים, לא לוותר גם כאשר יש קשיים וכך להגיע למטרה. 

> קראו על קורס הכנסה לדואתלון בלינק https://privatecoaching.co.il/training-plans/duathlon

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג נחשב לאחת משיטות האיטום הפופולאריות והנפוצות ביותר בארץ ובעולם. מדובר על איטום יעיל ומקצועי, המאפשר להגיע לכל נקודה, כולל נקודות מרוחקות

קרא עוד »
בניית ממד בחדר קיים

בניית ממד בחדר קיים

אם אין ממד בבית שלכם, וישנו חדר שהחלטתם לייעד כממד, המשימה אפשרית לביצוע. יש לפנות לחברה קבלנית המתמחה בבניית חמ"ד (חדר מוגן דירתי) לבית וליהנות

קרא עוד »