לאילו עסקים מומלץ להתקין מערכת ספירת קהל?

באופן מסורתי, ספירת קהל משמשת בעיקר באירועים המוניים, בהם מתקיימת מכירת כרטיסים, או באירועים בהם יש מספר מוגדר מראש של משתתפים, אך בפועל, ספירת קהל היא אמצעי אפקטיבי לניתוח התנהגות לקוחות, יחסי המרה בין מספר הלקוחות הנכנסים לבין ביצוע עסקאות בפועל ועוד.

אז מהי בדיוק מערכת ספירת קהל ואילו עסקים יכולים להפיק ממנה הכי הרבה תועלת?

 

מערכת ספירת קהל – מה זה?

מערכת ספירת קהל, נקראת גם מערכת לספירת אנשים, היא מערכת על בסיס בינה מלאכותית, בשילוב מצלמות מתקדמות לספירת אנשים.

זוהי מערכת המאפשרת לבעלי עסקים ומנהלי ארגונים שונים, ללמוד ולעקוב אחר מספרי אנשים בקרב לקוחות, משתתפי אירועים וקהלים גדולים אחרים, כדי ללמוד אודות התנהגות הלקוח, יחסי המרה בין מספר לקוחות לבין רכישות בפועל ועוד.

מידע זה עוזר לבעלי עסקים ומנהלי ארגונים להסיק מסקנות חשובות אודות תכנון נכון יותר של עיצוב החנות, סידור מוצרים ומידוף, למידה על שעות העומס ותגבור עובדים ואף בניית אסטרטגיות שיווק אפקטיביות יותר.

 

עסקים שיכולים להיעזר במערכות ספירת קהל

למעשה, כל עסק שרוצה להתפתח ולשר את המכירות שלו, בהתבסס על נתונים מהשטח יכול להפיק תועלת משימוש במערכת ספירת קהל. 

חנויות יכולות להבין את התנהגות הלקוח ולשפר ביצועים בהתאם, מרכזי קניות יכולים לבנות אסטרטגיית ניהול ושיווק יעילה יותר, איצטדיונים יכולים לשפר את התכנון והארגון של אירועים גדולים, בתי קולנוע ואולמות תיאטרון יכולים לשפר את ניהול הקהל ועוד.

 

לסיכום

 מערכות לספירת קהלים הן כלי מתקדם, איכותי ועוצמתי לאיסוף מידע חיוני אודות פעילות העסק והתנהגות הלקוחות. כלי שיכול לשרת אתכם בשיפור פעילות העסק והגדלת הכנסות. בדומה 

רוצים לשמוע עוד ולשפר את העסקים שלכם? דברו איתנו!

פרטים נוספים באתר ISEEYOU >>>

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך