ספות פינתיות – הבחירה הנכונה עבורנו

ספות פינתיות

אין ספק שאחד מפריטי הריהוט הכי חשובים בכל בית, זו הספה אשר ממוקמת לרוב בסלון ולעיתים אנחנו יכולים למצוא אותה גם בחדרים אחרים בבית, בין אם זה בחדר עבודה, חדרי אורחים, חדרי שינה ועוד.

אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של ספות, אשר נבדלות אחת מהשנייה, הן בעיצוב, הן בסגנון, במבנה, בסוג הבד והריפוד ועוד. אחת מהספות הפופולאריות ביותר לשימוש פרטי זו ספה פינתית. כלומר, ספר שאפשר להציב אותה בזווית החדר, כך שחלק ממנה נמצא לאורך קיר מסוים, וחלק אחר לאורך הקיר הקרוב אליו.

אנחנו יכולים למצוא ספות פינתיות שמתאימות הן לישיבה והן לשכיבה, כך אם אנחנו רוצים לשכב על הספה מול הטלוויזיה, הרי שנוכל לעשות זאת בצורה פשוטה ונוחה, כמובן שהספה יכולה גם להתאים לאירוח של אנשים, בין אם מדובר על חברים או בני משפחה, וכן היא יכולה להתאים לבית עם ילדים, אז אפשר להשתמש בה גם בשביל לצפות איתם ביחד בטלוויזיה, לשחק איתם או לכל דבר אחר.

כיצד בוחרים ספה פינתית

בשביל לבחור ספה פינתית מאתר https://www.arenna.co.il/ בצורה נכונה, אנחנו צריכים לבחון את השטח שעומד לרשותנו, את המבנה של הסלון או החדר בו אנחנו רוצים להציב את הסלון, ומן הסתם עלינו להיות בטוחים שאכן הספה מותאמת לסוג העיצוב של הסלון.

צריך לקחת בחשבון, ספה פינתית להבדיל מספה רגילה, לא פשוט לנייד אותה ולא תמיד אפשר להעביר אותה ממקום למקום, מבחינת אפשרויות ההצבה שלה. לכן, כשאנחנו בוחרים ספה כזו, עלינו לקחת בחשבון, ייתכן מאוד שנוכל להציב אותה רק במקום אחד ולא מעבר לכך.

לצד כל זה, הרי שעלינו גם להתייחס לשאלה, איך אנחנו רוצים שהספה תיראה, וכן מאיזה סוג בד אנחנו רוצים שהיא תהיה עשויה.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג נחשב לאחת משיטות האיטום הפופולאריות והנפוצות ביותר בארץ ובעולם. מדובר על איטום יעיל ומקצועי, המאפשר להגיע לכל נקודה, כולל נקודות מרוחקות

קרא עוד »
בניית ממד בחדר קיים

בניית ממד בחדר קיים

אם אין ממד בבית שלכם, וישנו חדר שהחלטתם לייעד כממד, המשימה אפשרית לביצוע. יש לפנות לחברה קבלנית המתמחה בבניית חמ"ד (חדר מוגן דירתי) לבית וליהנות

קרא עוד »