עלות מעלון – איך קובעים את עלות התקנת המעלון

כשאנחנו נדרשים לרכוש מתקן מסוים לבית, הרבה פעמים נקודת החישוב שלנו מתייחסת אך ורק לשאלה כמה עולה המתקן עצמו. העניין הוא, שזה הרבה מעבר לכך. אנחנו צריכים להתייחס גם לשאלה כמה יעלה לנו להתקין את המתקן ואיזה שינויים אנחנו נידרש לעשות בגלל זה.

דוגמא טובה לכך אפשר לראות בהתקנת מעלון לבית, בין אם זה באופן פנימי או חיצוני. כידוע, התקנת מעלון מאפשרת לנו לאפשר לאנשים עם מוגבלויות בתנועה, לעלות מקומה לקומה בצורה פשוטה ובטוחה. זאת על מנת שלא נצטרך להתקין מעלית עבורם. מאחר והתקנת מעלית זה עניין הרבה יותר קשה מבחינה כלכלית, אז אנחנו צריכים לחשוב על פתרון יעיל, בטוח וזול.

אנחנו יכולים למצוא מעלונים הן במבני מגורים, הן במבני עבודה וכן במבנים אחרים. צריך לומר, שניתן למצוא מעלונים גם במבנים ציבוריים או מבנים אחרים שעל פניו אמורים לשרת קהל גדול ומגוון, והן בבתים פרטיים בני יותר מקומה אחת, שם מתגוררים אנשים שיש להן מוגבלות מסוימת בתנועה. במקרים רבים, התקנת המעלון מתבצעת עם הזמן, כתוצאה משינוי בצרכים של דיירי המקום.

 

כמה זה יכול לעלות לנו

כאמור, אנחנו צריכים להתייחס לשאלת העלויות של התקנת מעלון. אנחנו נמדוד אותן על פי פרמטרים שונים. בין אם מדובר בעלויות ישירות להתקנת המעלון ובין אם מדובר בעלויות עקיפות עקב הצורך בשינויים מסוימים.

על מנת לדעת כמה זה יכול לעלות לנו, הרי שעלינו להזמין אנשי מקצוע שיבחנו את המצב בשטח, ועל פיו יחליטו מה נדרש, איזה סוג המעלון, כמה מסילות, ואילו שינויים צריך לבצע במקום בשביל שיהיה ניתן להתקין אותו בצורה בטוחה, כך יהיה ניתן לעבוד איתו כמו שצריך.

 

לייעוץ וקניה – https://www.pisgalift.co.il/.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג נחשב לאחת משיטות האיטום הפופולאריות והנפוצות ביותר בארץ ובעולם. מדובר על איטום יעיל ומקצועי, המאפשר להגיע לכל נקודה, כולל נקודות מרוחקות

קרא עוד »
בניית ממד בחדר קיים

בניית ממד בחדר קיים

אם אין ממד בבית שלכם, וישנו חדר שהחלטתם לייעד כממד, המשימה אפשרית לביצוע. יש לפנות לחברה קבלנית המתמחה בבניית חמ"ד (חדר מוגן דירתי) לבית וליהנות

קרא עוד »