קריקטוריסט

קריקטוריסט

קריקטוריסט הוא אמן אשר מסוגל לצייר דמות במהירות יחסית. מדובר בדמות אשר האמן רואה ברגע מה מאפיין אותה לדוגמה הכובע המיוחד המונח על ראשו, התלתלים המבצבצים מכל מקום, עיניים בולטות ועוד.

ייחודו של קריקטוריסט 

הקריקטוריסט הוא אדם מיוחד כיוון שהוא מסוגל לראות בדקה מה מייחד את האדם אשר נמצא מולו. בהתאם לכך הוא מתביית על האלמנטים המשמעותיים ביותר שהם סימן ההיכר של אותו אדם כמו לדוגמה זקן בעל צורה ייחודית, משקפיים מעוגלות ועוד. הוא מצייר את האדם תוך הדגשת סימני ההיכר ובתוספת של המון חוש הומור.

קיימים כמה דברים חשובים בכל ציור מסוג זה, האחד הוא שיזהו את האדם המצויר ללא כל בעיה והשני הוא שהתמונה תעלה חיוך רחב על פניו של כל מי שרואה אותו, לאור הטוויסט המעניין והמסקרן שהוצמד לכל אדם. 

ציור שנשאר זמן רב 

קריקטוריסט מבצע את הציורים הללו בכנסים רבי משתתפים, באירועים משפחתיים, מסיבות ומפגשים עסקיים רבים. הוא מכין את בלוק הציור ואת הטושים שלו והאורחים מגיעים בזה אחר זה, יושבים מולו והוא תוך דקות אחדות מצליח לשרבט דמות מופלאה, אשר מאד מזכירה את האדם.

בכל מקום שבו נמצא הקריקטוריסט הוא מוסיף עניין לכל מפגש, הלקוחות מאד מרוצים מהתוצאה ורבים מהם יתלו את התמונה לאחר מכן בביתם או בחדרם במשרד. 

מקצועיותו של הקריקטוריסט 

יכולת השרבוט המהירה הוא כשרון של יחידי סגולה במיוחד כאשר מדובר על ציור אשר נמשך דקות בודדות. יש גם אחרים שנולדו עם הכישרון והחליטו להתמקצע בכך ולכן הם למדו ציור במכללה אשר מתמחה בקריקטורות מסוג זה וציורים אחרים וזאת כדי להגביר את הידע ואת תשומת הלב לפרטים הקטנים כדי ליצור מוצר מושלם.

> קבלו רעיון למתנות סוף שנה בלינק

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

הובלת במרכז

אחת הדילמות בנושא הובלות היא אם לפנות לחברה גדולה ומסודרת, או למוביל פרטי ועצמאי. בבדיקה שנערכה התברר שאין ספק ועדיף לעבוד עם חברה מסודרת ולא

קרא עוד »
יועץ משכנתאות

חשיבות של יועץ משכנתאות

אצל רוב האנשים, כאשר הם רוכשים דירה חדשה מדובר על העסקה החשובה ביותר בחייהם. לא מעטים אלו שחוסכים שנים על מנת להגיע לסכום מסוים אשר

קרא עוד »