מיגון בליסטי

מיגון בליסטי

איומי ירי בליסטי עשויים להעיב על שלוות החיים ועל תחושת הביטחון של הנוסעים ברכבם. במיוחד אלו אשר מרבים לנסוע בכבישים המוגדרים כמסוכנים. אכן, קיימים כבישים בארץ אשר עוברים לצד כפרים ערביים עוינים  שלא פעם בוצעו בהם פעולות איבה כנגד נוסעים ישראליים. לא פלא שישראלים רבים פונים ומבררים על מיגון בליסטי אשר ימגן את רכבם ויאפשר לנסוע ממקום למקום ללא חרדות וחששות.

מה כולל המיגון?

מיגון בליסטי מורכב מפלטות מיגון מיוחדות אשר מיוצרות מחומרים קלים, פלדת שריון אשר לה קשיות גבוהה מאוד וכן זכוכית נגד ירי. למוצר יש יתרונות בולטים. הפירוט להלן:

  • המיגון הבליסטי מוגדר כעמיד בפני ירי נק"ל וכן ירי צלפים ברמה הגבוהה ביותר.
  • מיגון בליסטי הינו עמיד בפני רסס והדף. וזאת בהתאם לדרישות הלקוח ולרף הביטחון הנדרש לו.
  • המיגון אינו הופך את הרכב לכבד באופן משמעותי, שכן המיגון הבליסטי עשוי משילוב של חומרים קלים. החומרים יציבים ועמידים ביותר ואם זאת קלי משקל.
  • המיגון מיוצר בהתאמה לדגם הרכב. כך שהתוצאה המתקבלת היא נאה וכמובן – בטיחותית ככל האפשר. הגימור מושלם ומותאם היטב לממדי הרכב ולעיצוב שלו.
  • את המיגון הבליסטי ניתן להתאים למרבית סוגי הרכבים. במידה ויש בידכם רכב והנכם רוצים לבדוק את אפשרות המיגון, עליכם לפנות אל חברת מיגון ולציין את דגם הרכב שלכם.
  • המיגון מאפשר פירוק מהיר.
  • המיגון עמיד בתנאי מזג אוויר משתנים ובתנאים סביבתיים קשים.

מיגון בליסטי

כיצד מבצעים את המיגון?

בשלב הראשון תקבל החברה את דגם הרכב של הלקוח ותבחר את תהליך המיגון ואת האלמנטים הנדרשים עבור הרכב המדובר. במקרים מסוימים יהיה צורך לבצע סקר הנדסי בשטח על מנת להתחיל במלאכה. לאחר מכן מייצרים קיט של לוחות מיגון בהתאם לדגם הרכב. כעת מבצעים ירי במעבדת ירי מוסמכת על מנת לבחון את עמידות הלוחות. רק כאשר מוכח כי הלוחות ממוגנים כיאות מבצעים את ההתקנה. גם כעת לא פוסחים על שלב נוסף של בדיקות על מנת לוודא כי הרכב שנמסר ללקוח עבר מיגון כיאות והוא עמיד בפני ירי בליסטי. רק בשלב זה הוא נמסר ללקוח המרוצה.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

חברות ייעוץ אסטרטגי

כיצד בוחרים חברת ייעוץ אסטרטגי

שינויים ארגוניים והגעה ליעדים שנקבעו דורשים דרך. תכנון נכון שיהיה מורכב מצעדים קטנים אותם יש לבצע ומשימות המוגדרות בזמן, יאפשרו לארגון להשיג את אותם היעדים

קרא עוד »