מודיעין עסקי

מודיעין עסקי

במאמר זה נספק לכם מידע על שירות מודיעין עסקי. שירות זה הוא העיניים של העסק שלכם כאשר הגב מופנה למקום הלא נכון. למה כוונתנו? כבית עסק, אתם יכולים להתרכז רק בפעילות שלכם, לדאוג רק לרווחים שלכם ולא להתעסק בעניינם של אחרים, לצורך העניין מתחרים ופקידי מועצה, כמו גם פעילות עוינת באינטרנט. בעשותכם כן, או שאתם חושפים את עצמכם לתביעות דיבה מול אותם גורמים או שהם עלולים לנצל את זה שפניתם אליהם כדי להסב לכם נזק גדול יותר (למשל במקרה שאתם מחליטים להילחם בפורצי מחשבי ארגונכם, ובמקום להפיל אותם הם מפילים אתכם באמצעות האיי פי שלכם ראו פרטים חסויים אחרים שיש להם). חברת מודיעין עסקי דואגת לכך שבכל מאבק תמיד תצאו כשידכם על העליונה.

זיהוי פעילות עוינת נגד העסק שלכם

אתם לא צריכים לומר לנציגי שירות מודיעין עסקי מי הם היריבים שלכם בפאן האישי. הם יזהו בעצמם פעילות עוינת של אותם גורמים ויעדכנו אתכם בנעשה בשורותיהם. הדבר נכון גם לפקידי מועצה שאתם חושדים שמתנכלים לכם וגם למתחרים של ממש שפועלים בזירה שלכם. זיהוי הפעילות העוינת לא יימסר לכם בשיחת מסדרון רגילה, אלא בגיבוי עובדתי מלא הכולל חומר מוקלט של הגורמים העוינים, מתבטאים על כך שבכוונתם להזיק לכם או לכל הפחות להזיק לעוסקים בתחום העיסוק שלכם (למשל במקרה של מועצה אזורית המחליטה להערים קשיים על מזהמים סביבתיים).

השגת ראיות מפלילות על הגורמים העוינים את העסק

חברת מודיעין עסקי לא תסתפק רק בראיות של פקידי מועצה או ממשל או של מתחרים ברצותם לפגוע בעסק שלכם. היא תאסוף ראיות מפלילות נגדם ותצייד אתכם בהם, על מנת שתוכלו להגן על עצמכם במידה והדבר יידרש. בדרך זו מתחרה לא יוכל לגרום לכם להרגיש רע כי אתם פועלים באזור הפעילות שלו ורגולטור יתקשה מאד להזיק לכם בניסיון למדר אתכם בפאן האישי. החלטות כלליות של אותו רגולטור עשויות עדיין להתקבל כשהמשמעות שלהן היא נגד פעילותכם הכלכלית, אבל זה סיכון שקיים עבור כל עסק פיזי.

פעילות מודיעין עסקי אינטרנטית ברחבי הדרקנט וברשתות החברתיות

דרקנט, או "רשת שחורה" באנגלית הוא הצד הפלילי של האינטרנט, כלומר אתרים שיש בהם פורצי מחשבים המבצעים פעילויות לא חוקיות. במידה ופועלים נגד העסק שלכם שם, תקבלו התראה מחברת מודיעין עסקי כולל עצות כיצד להדק את המיגון כדי להימנע מתרחיש זה בעתיד. גם בצד החוקי של האינטרנט לא חסרים רגעים מעניינים. חברת מודיעין עסקי תעקוב אחר המתחרים ובעלי העניין בכם ברשתות החברתיות ותזהה פעילות עוינת נגדכם. הפעילות עשויה להיות סיכום של הגורמים העוינים על משהו שייעשה בעל פה, או פעילות סייבר אסורה כמו פריצה לאתר או לרשת החברתית שלכם. על שני סוגי הפעילויות תיידע אתכם חברת מודיעין עסקי ותסייע לכם לסכל אותן במידת האפשר.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מיכלי PE

מיכלי PE

מיכלי PE נמצאים בשימוש רב בתעשיות מגוונות, בישראל ובעולם. מדובר במכלים עמידים מאוד, שניתן לייצר ולספק בכל מיני מידות, גם בנפחים עצומים ביותר. PE הינו

קרא עוד »