מהי חנות חיות מחמד איכותית? 

כל מי שמגדל בביתו חיית מחמד יודע שכמו כשהוא רוצה לקנות חלב, לחם, גבינות ופסטה לבית הוא צריך ללכת לסופר המועדף עליו כך כדי לקנות את המזון האיכותי לבעל החיים שהוא מגדל, צעצועים למשחק ועוד מוצרי פינוק אחרים עליו למצוא חנות חיות מחמד איכותית שתהפוך במהרה לחנות המועדפת עליו. אנחנו קונים על בסיס קבוע לחתול, לכלב או לתוכי שלנו מזון ומוצרים אחרים בחנות חיות ולכן חשוב למצוא את החנות שכיף לכם להיכנס אליה (בין אם פיסית ובין אם אונליין) שתיתן לכם את המענה במקרה של שאלות ותייעץ לכם לאורך התפתחותו של בעל החיים שברשותכם. 

איך תדעו כי בחרתם בחנות לחיות מחמד איכותית? 

ישנן היום שפע של חנויות לבעלי חיים שניתן להזמין מהן, היום רבים מבעלי החנויות התקדמו לחנויות אונליין והם מספקים מזון ומוצרים לקהל הרחב. אך יחד עם הריבוי הגדול של חנויות ברשת צריך לדעת אם לא נופלים חלילה על חנויות מרמה ואם המוצרים שהם מוכרים הם מוצרים איכותיים. 

  1. לא רק באינטרנט – אין טוב ממראה עיניים, אם אתם מצאתם חנות באינטרנט ואתם מעוניינים להזמין ממנה, רצוי שתבדקו תחילה אם יש לה גם חנות פיסית. בחנות הפיסית שווה לבקר לפחות פעם אחת כדי להכיר את בעל החנות, לראות את המוצרים שהם מוכרים ואת המוצגים שהם משווקים. כשאתם מגיעים למקום פיזית אתם מקבלית תחושה של אמון במקום ובאתר שלו. 
  2. שירות מקצועי – כשאתם קונים לכלב או לחתול שלכם מזון, צעצועים ופינוקים אחרים אתם רוצים שהם יהיו בעל תקן איכות. מוצרים איכותיים יאריכו את חיי בעל החיים שלכם ויאשר לכם לישון בשקט כי הוא מקבל את המוצרים הטובים ביותר שנבדקו במעבדות וקיבלו אישור לאיכותם. 
  3. ידע מקצועי זה הבסיס – לא כל מי שאימץ בעל חיים יודע לטפל בו מההתחלה, ישנם אנשים שזה בעל החיים הראשון שלהם וישנם שגידלו לא מעט בעלי חיים לאורך חיים. בשני המקרים ישנם מצבים חדשים שלא הכרנו לפני כן, למשל גידלתם רק כלבים בוגרים והפעם אימצתם גור כלבים. אתם יודעים איך להתנהג עם כלב בוגר אך הטיפול בגור לא מוכר לכם. לכן רצוי שיהיה לכם מקום שימליץ לכם על אוכל לכלבים גורים, על צעצועים דנטליים מתאימים לגורים וכן הלאה.