חלונות נגד ירי הכל בזכות הזכוכית המשוריינת

חלונות נגד ירי

מהם חלונות נגד ירי?

חלונות נגד ירי מתאימים הן לרכב הן לדירה. חלונות כאלה הם חלונות שמגנים מפני פגיעה של ירי למשל. כמובן, חייבים לעבור בדיקה במעבדה כדי לאשר שהחלונות אכן עומדים בתקנים הבין לאומיים המחמירים. תוכלו למצוא דגמים שונים של חלונות נגד ירי. יש חלונות הזזה, יש חלונות שנפתחים, יש חלונות מקובעים.

 

גולת הכותרת – הזכוכית המשוריינת

הרעיון שעומד מאחורי חלונות נגד ירי הוא זכוכית משוריינת. זוהי זכוכית שבולמת קליעי תחמושת קלה. אתם לא תבחינו בצורה אחרת של החלון וגם לא בצבע שונה. זוהי זכוכית שקופה ככל הזכוכיות, אלא שיש לה תכונות נוספות שהופכות אותה לזכוכית מגנה כמו עובי של זכוכית העשויה שכבה על גבי שכבה. ככלל, עובי של זכוכית משוריינת נע במספר מילימטרים. שכבה ראשונה של זכוכית תיפגע מכדור ירי, אך השכבה השנייה כבר תמנע מהכדור מעבר. בחיים כמו בחיים, ככל שהמוצר עבה יותר, כך הוא מגן יותר. כך גם בזכוכית. ככל שאתם זקוקים ליותר הגנה, דאגו שתהיה שכבת זכוכית עבה ועוד שכבה ועוד אחת.

 

זכוכית משוריינת חד כיוונית

יש זכוכית משוריינת מכיוון אחד. זאת אומרת שברגע שיחדור קליע לזכוכית, הוא יעבור מצד אחד, אך לא יוכל לעבור מצד שני. אם אדם נמצא בסכנה ובאמצע מתקפה תהיה לו זכוכית משוריינת מכיוון אחד, הווה אומר שאפשר לתקוף בחזרה בזכות גמישות החומר. חשוב לציין שהזכוכית המשוריינת מכיוון אחד יכולה להיות טובה ברמות איום של אקדחים, אך לא של במצבים מאיימים אחרים. מרגישים מבולבלים? הינה הסבר נוסף שיכול להמחיש את הדבר. נאמר שיריתם על מכונית והכדור פגע בזכוכית. מה יקרה לזכוכית? היא תתנפץ ותספוג בהיקף נרחב יותר את האנרגיה. החומר הגמיש סופג את האנרגיה ובולם את הכדור, וכך מצילה אתכם הזכוכית המשוריינת.

 

זכוכית נגד ירי ברכב

גם ברכב אנשים זקוקים לחלונות ממוגנים. אם אתם נוסעים במקומות שיש בהם מתיחות ביטחונית רבה וחשוב לכם להגן על חייכם ועל חייהם של הנוסעים אתכם תבחרו להתקין חלונות נגד ירי. חלונות כאלה מתקינים גם באוטובוסים ממוגנים, במיוחד בדרכים מסוכנות שיש בהן סבירות לפגיעות. חשוב שחלונות נגד ירי יהיו על פי תקנים מחמירים ויעברו בדיקת מעבדה. כך תבטיחו שהמוצר עומד בגבורה ביעדיו.

 

לסיכום, חברת ג.ג מערכות מיגון תשמח להעניק לכם שירותי הגנה מכל הסוגים. בחרו את ההגנה הטובה ביותר אחרי שתשמעו מה יש לנו להגיד בעניין.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג נחשב לאחת משיטות האיטום הפופולאריות והנפוצות ביותר בארץ ובעולם. מדובר על איטום יעיל ומקצועי, המאפשר להגיע לכל נקודה, כולל נקודות מרוחקות

קרא עוד »
בניית ממד בחדר קיים

בניית ממד בחדר קיים

אם אין ממד בבית שלכם, וישנו חדר שהחלטתם לייעד כממד, המשימה אפשרית לביצוע. יש לפנות לחברה קבלנית המתמחה בבניית חמ"ד (חדר מוגן דירתי) לבית וליהנות

קרא עוד »