חיפוי במעלית – להרגיש בטוחים

חיפוי במעלית

סוף סוף החלטתם לעשות את הצעד החשוב והבטיחותי ולהזמין חיפוי למעלית העשוי מחומר קשיח המגן על המעלית שלכם. אל תטעו, חיפוי במעלית הולך להפוך את המעלית שלכם לבעלת חיים ארוכים יותר ולשמור עליה.

חיפוי במעלית – כדאי שתדעו הכל

כמו בכל נושא בחיים שבו אתם מבצעים התקנה בטיחותית חשוב שתשימו לב לפרטים הקטנים. אם אתם שוכרים איש מקצוע, מן הסתם תקבלו עליו חוות דעת ותבקשו לראות עבודות קודמות. מומלץ בכל אופן שתעשו זאת. גם בתחום של חיפוי מעליות מומלץ לבדוק האם אתם מקבלים שירות הכולל בתוכו את כל מה שאתם זקוקים לו על מנת שהמעלית שלכם תהיה הכי בטיחותית שיש.

הזמנתם את איש המקצוע וכעת אתם חייבים לדעת במה הכי חשוב להתמקד:

  • החיבורים

בדקו את החיבורים וגם וודאו שהם אינם באמצעות זוויות של מתכת היות ולעץ אין מספיק 'בשר' על מנת שהברגים יהיו מוחזקים היטב. זאת הסיבה שחייבת להיות שילדה מאחורי החיבורים.

  • חיפוי כפול

יש לוודא ולבדוק שקיים חיפוי כפול לפאנל של הלחצנים. במקרה של תקלה, הטכנאי יפרק את הפאנל החוצה מתוך הקיר. אם אין לו גישה הוא יאלץ לפרק את כל המיגון שהותקן, וחבל שכך.

  • הפאות הקטנות

יש לוודא האם מדובר במיגון הכולל גם פאות קטנות מהדלתות. היות וזהו מקום רגיש מומלץ שהפינה תהיה ממוגנת כראוי בהתאם.

  • השיפועים

על מנת שעגלות יוכלו להכנס בקלות מומלץ שיהיה שיפוע בפלטה שמגנה על הרצפה. ההגנה מחוייבת להיות מעץ, פלטה מוקפצת לא תהיה אפקטיבית.

  • הגובה של החיפוי

יש לוודא שהחיפוי מגיע לשיא הגובה של המעלית וזאת על מנת לנצל את כל גובה המעלית. חשוב שיהיו בו פתחים לצורך אוורור ומנורות גם אם אלו צמודים לקיר.

חברת דקו שילד היא חברה המשתמשת במיגון חזק ואיכותי גבוה מהסטנדרט ומבצעת מיגון בשימוש של פלטות סנדויץ' בעובי של 16 מ"מ, ולא OSB בעובי של 8 מ"מ. את החיבורים הללו דקו שילד מבצעת עם חיבורי עץ לעץ איכותיות, השונות מחיבורי המתכת שאינן עמידות לאורך זמן.

בחברת דקו שילד, בנוסף למיגון לובי, אנחנו משווקים מיגון עבור מעליות מכל סוג לכל קבוצת נוסעים מנוסעים ועד לספקים. חליפה למעלית מעץ או חליפה למעלית מבד חליפה משעם לספקים ועוד ועוד. החליפות הן בעלות עיצוב ייחודי להטמעת מראה קלאסי ובהגנה מירבית.

המוצרים של דקו-שילד הם מוצרים איכותיים המעניקים לתא המעלית וללובי הבניין שלכם הגנה אמיתית ויעילה מהטובות בשוק ולא רק למראית העין ובמערכות המצוידות בכל המרכיבים, גם הקטנים ביותר, שבזכותם תא המעלית לא רק מוגן לחלוטין אלא נשמר לזמן רב.

בשנת 2008 פיתחנו בדקו שילד והמצאנו את שיטת המוטות הטלסקופיים הפריקים בעלי המנגנון האוטומטי להתאמת עוצמת ההידוק לקירות המעלית. במהלך השנים המשכנו לפתח ולהמציא סוגים שונים של מערכות הגנה מתקדמות ללובי הבניין ולמעליות, על מנת לספק מענה לצרכים העדכניים של צוותים טכניים ומנהלי בניינים.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מיכלי PE

מיכלי PE

מיכלי PE נמצאים בשימוש רב בתעשיות מגוונות, בישראל ובעולם. מדובר במכלים עמידים מאוד, שניתן לייצר ולספק בכל מיני מידות, גם בנפחים עצומים ביותר. PE הינו

קרא עוד »