דלתות הדף

דלתות הדף

דלתות הדף משמשות בחדרי בטחון, אולפנים וכל מקום שצריך להישמר כאקוסטי וממוגן לחלוטין. דלתות מסוג זה ניחנות בנתונים שנבדקו במבחני תקן מחמירים אשר מהותם הוא התמגנות הן מפני לחץ והן מפני הדף. התקנת הדלתות אידאלית לחדרי גבוהים בהם נדרשות דלתות ארוכות והם ניחנים במגוון עיצובים לבחירת הלקוח: מזוגגים, חד שכבתיים ואחרים.

נתוני דלת ההדף

דלתות הדף של ג.ג עמידות בלחץ של 70 PSI ובהדף של 250 PSI*MSEC. המשמעות היא שהן יכולות לשהות בחדרי ממד, בטחון וכל מקום אחר בו נדרשת הגנה הרמטית. נתונים אלה מאפשרים לדלת ההדף לשרת את הצרכן בחדרו לשנים ארוכות כשהן מספקות את מלוא ההגנה. כמובן שהקירות באותו מבנה צריכים להיות ניחנים אף הם בהגנות מתאימות, למשל הגנת פלדת אלחלד פנימית, על מנת שלא לקבל מכה כשהדלת עובדת. יחד עם זאת, ניתן להטמיע בדים בקרבת הדלת לריכוך שלה.

בחירת עיצוב הדלת

את עיצובן של דלתות הדף מומלץ לבחור בהדמיית מחשב של ג.ג. יועצי החברה יוכלו לעמוד לרשותכם ולסייע לכם לבחור את ההתקנים המושלמים עבור החדר שלכם, שיספקו את המראה הטוב ביותר בעיצוב הפנים שלו. מבחר הדלתות רב-אפשרויות, כולל דלתות מזוגגות עם זכוכיות תקניות להגנת הדף.

גיבוש נתוני הדלת בחדר שלכם

מומחי החברה יסייעו במדידות ובגיבוש המבנה המדויק המתאים לחדר. בחדרים גבוהים מעל 2.4 מ' יש להצטייד בדלת בהתאם, שמטבע הדברים לא תתאים לחדרים בעלי גובה סטנדרטי או נמוך. החברה תתקין את הדלת ותבצע בדיקות שהמהלך עבר כנדרש והדלת מוכנה לשרת אתכם כדרי החדר או כמשתמשי המבנה.

הגנה יעילה ורבת עוצמה לשנים ארוכות

דלתות הדף של ג.ג מספקות ללקוח הגנה הרמטית מהדף, החל מעוצמה פנימית שלו המתבטאת בלחץ סאונד אולפני גבוה ועד איומים מבחוץ כמו הפגזות וטילים המתרחשות בקרבת המבנה. כאשר רקטה עוברת בסמוך למבנה בנוי, גם אם היא לא פוגעת בו היא עלולה לגרום לנזקי הדף המתבטאים בשברים בדלת ובקירות. עם דלת של 250 PSI*MSEC אתם מוגנים מפני תופעות אלה ומאפשרים לעצמכם שגרת חיים סטנדרטית בתוך המבנה. עם דלתות הדף המבנה שלכם לא יינזק מתופעות אלו ויישמר כמו בימי שגרה רגילים.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

חברת הסעות

מתי נצטרך לפנות לחברת הסעות?

בכל פעם בה אתם מעוניינים לנסוע ברכב נוח ובטיחותי כאשר מאחורי ההגה יושב נהג מקצועי – חברת הסעות מקצועית היא הכתובת. החברות המובילות בתחום מבצעות

קרא עוד »
יועץ פרישה לפנסיה

יועץ פרישה לפנסיה

לקראת גיל הפנסיה, אזרחים רבים אינם מודעים לכספים הקיימים ברשותם ואינם יודעים כיצד לחסוך אותם או לחלופין להשקיע את הכספים במטרות שונות. לאור הסבך הזה

קרא עוד »