ניקוי חלונות גבוהים בבתים פרטיים

ניקוי חלונות גבוהים בבתים פרטיים

ניקוי חלונות גבוהים בבתים פרטיים, איננו עניין של מה בכך. מדובר בעבודה שאיננה פשוטה ורק אנשי מקצוע מנוסים וותיקים יוכלו לבצע אותה.

הפתרון הטוב ביותר

ניקוי חלונות גבוהים בבתים פרטיים מתבצע באמצעות אוסמוזה הפוכה. למה הכוונה? מערכת זו בנויה כך שיש לה מערכת המיועדת לניקוי מים, היא מחוברת למוט, בקצה המוט יש מברשת קרצוף. המוט הנ"ל מגיע עד לגובה של שמונה עשר מטר.

הגעה קלה לחלונות

בדרך זו ניתן להגיע בקלות גם לחלונות גבוהים, כמו גם תריסים, פאנלים ואף מסגרות החלון, הניקוי הוא ללא רבב.

האם מדובר בניקיון יסודי?

בהחלט כן, הניקיון הוא פשוט מושלם, המערכת של האוסמוזה ההפוכה יכולה לייצר מים נקיים, לאחר שמבצעים סינון יסודי של האוסמוזה ההפוכה, ובנוסף גם הפילטרים. בדרך זו ניתן לנקות חלונות עם מים נקיים לעילא ולעילא.

חלונות מבריקים

ניקוי חלונות גבוהים בבתים פרטיים באמצעות שיטה זו, יבטיח שבעקבות המים הנקיים, הם יראו גם מבריקים. קיימת גם גישה נוחה מאוד לחלונות, כך ניתן לנקות בצורה יסודית את שני צדדיו של התריס, את סף החלונות, וכמובן את המסגרת שלהם.

כיצד ניתן לחסוך בזמן ועלויות?

מכיוון שקיימת גישה קלה לחלונות, אין כלל צורך לייבש אותם, זאת בשל האוסמוזה ההפוכה, באמצעותה ניתן לחסוך בשעות עבודה, בסיכון מיותר וגם העלויות הינן נמוכות יותר.

זה לא סנפלינג

לא פעם אנו רואים ניקוי חלונות בבתים פרטיים באמצעות סנפלינג, דבר המצריך במת הרמה, פיגומים ואפילו סולמות. כל אלה דורשים מאמץ לא קטן, והמלאכה גם עלולה להיות מסוכנת.

ניקוי חלונות גבוהים בבתים פרטיים, נעשה ללא כימיקלים, לאחר שמנקים אותם באמצעות אוסמוזה הפוכה, ניתן לחסוך את הצורך לעשות שימוש בחומרים מזיקים.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מיכלי PE

מיכלי PE

מיכלי PE נמצאים בשימוש רב בתעשיות מגוונות, בישראל ובעולם. מדובר במכלים עמידים מאוד, שניתן לייצר ולספק בכל מיני מידות, גם בנפחים עצומים ביותר. PE הינו

קרא עוד »