ייבוש נזקי מים – איך עושים את זה

ייבוש נזקי מים

לא מעט אנשים, נאלצים להתמודד עם נזקי מים, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים עסקיים ואחרים. נזקים אלו נוצרים בין אם זה בגלל בעיות שונות בצנרת, פיצוץ צינור מים במקום או בגלל חדירה של מי גשמים אל המקום. 

חדירה של מים אל תוך מבנה, חלל סגור, יכול להיות מאוד בעייתי. הן למבנה והן לרכוש שמאוכלס בתוכו. אנחנו צריכים לזכור שבכל מבנה יש מערכת חשמל שיכולה להיות מושפעת מכך, כמו כן המקום משמש למגורים או לעבודה. כלומר, אם המים חודרים פנימה, אז באופן טבעי שגרת החיים במקום עלולה להינזק באופן משמעותי. לכן יש לבצע תהליך מהיר של אבחון הבעיה וכן ייבוש נזקי מים באופן מהיר ומסודר. 

קיימות שתי אופציות עיקריות להתמודדות עם הבעיה. אופציה אחת, היא לטפל במקור הבעיה, על מנת שלא נייבש את המקום ואז שוב הכל יתמלא מים, אופציה אחרת היא שנידרש רק לייבש אותו. למשל, אם מדובר במי גשמים אז באופן טבעי קודם צריך לייבש ואין צורך לטפל בבעיה, אלא אם נגרם נזק למקום. 

איך מבצעים ייבוש נזקי מים?

לשם כך, יש לפנות אל חנן ברוזנברג איתור נזילות, לאחר מכן יש להוציא מהמבנה את כל מה שיש בתוכו, חשוב מאוד לנתק את מערכות החשמל, ואז אפשר להתחיל לשאוב את המים ולהוציא אותם החוצה. לאחר מכן, אפשר לבחון אילו נזקים נגרמו למקום ולטפל בהם. בין אם זה נזקים לקירות, מרצפות או לכל פריט אחר במבנה. 

חשוב להדגיש, אם הבעיה נוצרה כתוצאה מבעיה בצנרת, יש לסגור את מערכות המים, ולטפל בבעיה על מנת שהיא לא תחזור על עצמה. בכל מקרה, יש לשאוב את המים ולהוציא אותם אל מחוץ למבנה. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צביעת כלי שייט – במה זה כרוך?
צביעה זוהי דרך מעולה לחדש כל דבר. החל בקירות הבית וכלה ברהיטים שונים, בכלי רכב או אפילו כלי שייט. לכל...
קרא עוד »
אוג 20, 2019
נכסים למכירה בפרדסיה
ייעוץ רכישת נכסים רכישת נכס אינה משימה קלה. עליכם למצוא נכס המתאים לצרכים ולתקציב שלכם, לנהל משא...
קרא עוד »
דצמ 04, 2022
סוגי כבלים קואקסיאלים
כבלים קואקסיאלים הם למעשה כבלים חשמליים המכילים כמה שכבות בודדות וכל אחת מהן היא בצורה של גלילים...
קרא עוד »
אפר 13, 2022